top of page
Anchor 1
Tematiskais dejas pikniks "...un vispār mīliet pāri lielām un stiprām lietām (I.Ziedonis)"

23.-24. jūlijā Jelgavas un Dobeles Benefice tikās neticamā pasākumā - koncertā Jelgavā alus darītavas "VIEDI" āra teritorijā. 
Pavasara un vasaras treniņi rezultējās skaistā kopā-būšanā ar skatītājiem, vecākiem, draugiem un saviem grupas biedriem.
Sākumā šis pasākums likās neiedomājams, bet vecāku un dejotāju vēlme pēc kopā-būšanas darīja savu. Strādājām lietū, saulē. žāvējām drēbes, mazgājām skatuvi, ārstējām sadegušās pēdas no karstās skatuves un prātus no karstās saules. Pļāvām zāli, likām sētas, formējām skatuvi. Nesām savus krēslus no mājām un veidojām savu aizskatuves pasauli, it kā būtu uz izcilākās skatuves. Veidojām drošos sarakstus, paši gaidījām skatītājus un paši arī koncertā kusām no laimes.
Šobrīd atskatoties ticam, ka visas grūtības ir pārvaramas, bet turpmāk gan gribam dejot cieņpilnos apstākļos - zālēs ar spoguļiem, ar aprīkojumu, ar skolotājiem, ar labierīcībām, ar grupas biedriem, un pretī esam gatavi dot un rādīt pašu labāko - savu mīlestību pret deju, savu aizraušanos un piederību dejai. Savu pateicību pilsētai Jelgavai, kurā joprojām esam. Esam gatavi gāzt kalnus un pieskarties mākoņiem paliekot uzticīgi savai vietai un dejai!

Foto - izcilais fotogrāfs, ar mums jau daudzus gadus - Billijs Locs 

bottom of page