top of page
Anchor 1
Pavasara un vasaras notikumu atskats

Deju studija Benefice pandēmijas laiku pavasarī un vasarā pavadīja ļoti aktīvi.

Izbaudījām gan lietu, gan sniegu, gan vēju, gan krusu un arī spēcīgu sauli. Visi šie laikapstākļi mums deva rūdījumu, kas deva iespēju atkal dejot, sasniegt jaunus nospraustos mērķus, satikt draugus, iemīlēt deju un saprast, ka Benefice turpina dzīvot dejā - Jelgavā.

 

Ņemot vērā Latvijā noteiktos ierobežojumus vairāk kā 250 dejotāji vecumā no 3-20 gadiem savas aktīvās pēcpusdienas piepildīja vairākās Jelgavas vietās - Paldies Jelgavas Tehnoloģiju Vidusskola par iespēju atrasties Jūsu labajā basketbola laukumā. Paldies Jelgavas 4. sākumskola par draudzību un atbalstu šai grūtajā posmā. Mums ļoti pie Jums patika, Jūsu sakoptais sporta laukums mums deva iespēju atkal sākt strādāt pie laikmetīgās dejas. Paldies Alus Darītava "Viedi" par grūtā brīdī pasniegto roku un draudzību, kura ļāva mums īstenot neiedomājamus sapņus - uzcelt savu skatuvi, gatavoties Dziesmu un deju svētkiem un jūlija beigās īstenot savu vasaras koncertu.

 

Šis pavasara un vasaras laiks ir devis mums iespēju izvērtēt mūsu prioritātes, izvērtēt mūsu mērķus un saprast, ka jebkuras grūtības ved mūs uz jauniem izaugsmes līmeņiem. Šajā periodā mēs esam atklājuši jaunas iespējas strādājot ārā un ar prieku un ar pateicību tās pieņemam un intregrēsim savā nākotnes darbā.

| Paldies visiem mūsu radošajiem cilvēkiem un vecākiem, kas mūs atbalstīja šajā grūtajā posmā.

Paldies skolotājiem Annika Andersone, Anna Pierhuroviča, Gita Līna Loca, Mārīte Supe, Emīlija Kolča, Anželika Zorova, Rainers Ikvilds, Jūlija Kladiša, Jānis Putniņš, Aigars Larionovs, Anna Dubrovska, Ilona Brizga.

| Paldies SIA Sociālais uzņēmums BENEFITPRO par mēģinājumu organizēšanu

| Paldies aktīvajiem palīgiem Annika Koklīte, Adrija Bensone, Kristīne Evita Ivanova, Valērija Atmane, Deniss Pūķis, Linda Zirvīte, Elīna Ozoliņa, Veronika Pulkstene, Katrīna Zuļģe.

 

MĒS mīlam deju un MĒS ticam dejai, MĒS ticam, ka deja izglābs bērnus un jauniešus un iedos tiem gribasspēku, celties un darīt šai grūtajā laikā.

bottom of page