top of page
Anchor 1
​Čempionāts Bulgārijā

Deju studijas Benefice 11 dalībnieces no diviem sastāviem - vidējais premium kurss un vecākais premium kurss - kopā ar Anniku devās uz “WORLD OF DANCE BULGARIA 2021” Bulgārijā, Sofijā no 26.11.-28.11. Dejotājas atrodas zaļajā režīmā, tāpēc varēja pārstāvēt mūsu valsti šajā konkursā.
Konkurss mūs pārsteidza ar ļoti augstu līmeni dažādās ielu nominācijās, kā arī ar augstu laikmetīgās dejas izpildījuma tehniku solo dejās. Esam priecīgi, jo piedalījāmies meistarklasē pie Carlton Marks Walden, kurā ieguvām jaunus iespaidus Hip-Hop dejā un izbaudījām izcilu, enerģisku un pasaules līmeņa nodarbību.

Pēc divu gadu pārtraukuma beidzot piedalījāmies konkursā. Satraukums bija neaprakstāms, kā rezultātā dejas laikā vairākkārtīgi acu priekšā bija “balta lapa”. 🙂 Pēc konkursa saprotam, ka esam atkal sākuma posmā, jo divu gadu pauze liek par sevi manīt gan izpildījuma tehnikā, gan skatuves kultūrā, gan arī attieksmē pret deju atrodoties uz skatuves. Ļoti ceram, ka šis ir starts, lai tuvākajā laikā varētu intensīvi piedalīties konkursos un baudīt deju.

Katrā vecuma nominācijā bija vairāk kā 20 starti un mēs ieguvām šādas vietas –
- Solo - Elīna Ļubļinska - 5. vieta (Ieraudzīt sevi)
- Duets – Emanuela Līga Veinberga un Elīna Pivaroviča – 6. vieta (Robežas)
- Duets – Keita Patrīcija Krūmiņa un Madlēna Rautmane – 7.vieta (Augstāk par zemi)
- Duets – Annemarija Cvetkova un Justīne Rēdliha – 9.vieta (Makšķernieki)
- Small – Elīna Ļubļinska, Elīna Pivaroviča, Emanuela Līga Veinberga, Melisa           Miglāne, Evita Leonora Lukstiņa, Denīze Barauska – 8. vieta (Rainis)
- Small – Madlēna Rautmane, Keita Patrīcija Krūmiņa, Annemarija Cvetkova, Justīne     Rēdliha, Emīlija Blumfelde – 9. vieta (Lakstīgalas)

Milzīgs paldies mūsu izcilajiem vecākiem, kuri nepadevās birokrātijas priekšā un spēja sakārtot kaudzi ar dokumentiem, lai dejotājs nokļūtu turp un atpakaļ! Paldies dejotājiem par milzu degsmi un atdevi sagataves procesā un pašā braucienā! Un paldies visai Beneficei, kura sirsnīgi mūs pavada un sagaida mājās, atbalstot mūs šajā braucienā, neatkarīgi no tā, ka brauc tikai daži dejotāji! ❤️

bottom of page