top of page
Anchor 1
Starptautiskais baleta festivāls ''Kurzemes klasika''

Vasaras profesionālās ievirzes deju skolai "Benefice" vienmēr ir atpūtas laiks. Ik pa brīdim dejotāji tiekās, lai neaizmirstu iemaņas dažādos deju stilos, lai muskuļi atcerētos dažādas kustības, bet pārsvarā tomēr mēs atpūšamies, lai rudenī ar jauniem spēkiem, vēlmēm un mīlestību pret deju atgrieztos atkal deju zālē.
Šis gads ir nedaudz savādāks, jo 16.jūlijā Jaunmoku pilī, Tukuma novadā norisinājās Starptautiskais baleta festivāls "Kurzemes klasika".

Jau pavasarī profesionālās ievirzes deju skolas "Benefice" audzēkne Monta Nonberga izteica vēlmi padziļināti mācīties klasiko deju, lai būtu spēcīgāka dejā un varētu arī kādreiz dejot savu pirmo solo deju baletā.
Cītīgi strādājot vairākus mēnešus pie pasniedzēja Zigmāra Kirilko viņa ir apguvusi savu pirmo baleta solo deju ar kuru sevi pārstāvēja baleta festivālā.

SIA Sociālais uzņēmums BENEFITPRO un Profesionālās ievirzes deju skola "Benefice" un vadītāja Annika Andersone ir bezgalīgi lepna par Montas apņēmību, centību un neskatoties uz grūto variāciju priekš viņas vecuma, Monta nepadevās un ar šo deju startēja gan pavasarī konkursā Lietuvā, gan divos konkursos arī Latvijā, un baleta festivālā.

Liels paldies mūsu izcilajam baleta skolotājam Zigmāram Kirilko, vienmēr smaidīgajai un gatavai līdzdarboties Montas attīstībā viņas mammai Kristīnai Nonbergai, kā arī tērpa šuvējai Veronikai Osipovai un protams lielu paldies mēs sakām Lienei Bēniņai, kura ir tik apņēmīga, ka veido Latvijā klasiskās dejas festivālu arī tiem, kuriem tā nav ikdiena.

Tiekamies dejā!

bottom of page