top of page
Anchor 1

Blakus plašajam deju apgūšanas un iepazīšanas klāstam piedāvājam arī citus pakalpojumus.

Tērpu noma

Sociālais uzņēmums SIA BenefitPro sadarbībā ar Biedrību BENEFITLV piedāvā Tev izīrēt tērpus, apavus un detaļas sev nozīmīgiem pasākumiem!

Tērpi ir radīti konkrētam mērķim, izrādei, dejai, stāstam! Katrs tērps ir šūts, pielāgojot to konkrēta dejotāja ķermenim, kā arī horeogrāfijas nepieciešamībai. Tāpēc, pirms Tu vēlies īrēt kaut ko no piedāvātā, vispirms atrodi laiku tērpu apskatīt un to uzmērīt! Tērpu, apavu un detaļu skaits, kā arī aptuvenais vecums kam tērps, apavi vai detaļas varētu derēt, ir redzams dokumentā!

Tērpu izīrēšanas brīdī tiks noslēgts dokuments, kurā Tu apliecināsi, ka šobrīd izīrē konkrētus tērpus un to skaitu, kā arī norādīsi atgriešanas datumu un iepazīsies ar tērpu kopšanas nosacījumiem!

Tērpu īrēšanas izcenojums tiek savstarpēji noteikts vienojoties, ņemot vērā gan tērpu skaitu, gan izīrēšanas termiņu! Tērpi atrodas Jelgavā!

 

Kontakti:

e-pasts - benefice.info@gmail.com

Telefons - +37126337090

 

 

 

Rekvizītu noma

Mūsu klāstā ir daudz un dažādi skatuves, dejas, pasākumu rekvizīti.

Drīzumā tie būs apskatāmi šeit.

Deju priekšnesumi

Pēc pieprasījuma piedāvājam jau esošas deju programmas, uzvedumus un atsevišķus deju numurus Jūsu korporatīvajiem pasākumiem, modes skatēm, vizuālajām reklāmām, mūzikas, reklāmas klipiem. Tāpat veidojam jaunas horeogrāfijas atbilstoši Jūsu mākslinieciskajai iecerei un izvēlētajam muzikālajam materiālam.

Kāzu svinības

Benefices skolotāji labprāt palīdzēs jums sagatavot īpašo kāzu deju. Tā var būt gan trakulīga un moderna, gan arī ierastās valša sajūtās.

Varam būt arī jūsu kāzu dejas atbalsta komanda – gan dejā, gan pārsteiguma procesā.

Horeogrāfijas dziedātājiem un popgrupām

Piedāvājam iestudēt horeogrāfijas dziedātājiem, popgrupām, ansambļiem. Piedāvājam kopīgi radītus mūzikas klipus.

Individuālas deju nodarbības

Piedāvājam individuālu apmācību dažādos deju stilos.

Meistarklases

Regulāri piedāvājam meistarklases pie Latvijā un Eiropā profesionāliem deju pasniedzējiem. Par tām mēs izziņojam publiskajās lapās. Seko tām līdzi un piedalies. Ja Muhameds neiet pie kalna, tad kalns iet pie Muhameda! ☺

bottom of page