2006

1.vieta „Baltā Kaza” vecākajai grupai (Jelgava)

1.vieta „Aprīļa joks” vidējai grupai (Cēsis)

1.vieta „Aprīļa joks” mazākajai grupai (Cēsis)

2.vieta Igaunijas atvērtajā deju čempionātā vecākajai grupai (Tallina)

3.vieta Igaunijas atvērtajā deju čempionātā vidējai grupai (Tallina)

1.vieta „Open Latvia Show dance Championship-2006” vecākajai grupai (Slampe)

2.vieta „Open Latvia Show dance Championship-2006” vidējai grupai (Slampe)

2.vieta „Modes ritmi 2006” vidējai grupai (Mālpils)

3.vieta „Modes ritmi 2006” mazākajai grupai (Mālpils)

3.vieta „Modes ritmi 2006” vecākajai grupai (Mālpils)

2.vieta „Dancing generation” vecākajai grupai (Daugavpils)

1.vieta „Asorti” (Šauļi)

1.vieta „Baltā Kaza” mazākajai grupai (Jelgava)

1.vieta „Baltā Kaza” vecākajai grupai (Jelgava)

1.vieta „Baltā Kaza” vecākajai grupai (Jelgava)

Koncerttūre Meksikā [novembris]

1.vieta „NRG-2008 novada mačos” vidējai grupai (Slampe) [15. marts]

2.vieta „NRG-2008 novada mačos” vecākai grupai (Slampe) [15. marts]

1.vieta „Dejas brīnums” vidējai iesācēju grupai

2.vieta „Dejas brīnums” pirmskolas grupai

1.vieta „Viesatās ” vecākai grupai [22. marts]

1.vieta „Viesatās ” vidējai grupai [22. marts]

1.vieta „Belarus Open 2008 ” vecākai grupai (Minska) [11. - 13. aprīlis]

1.vieta un 2. vieta „Belarus Open 2008 ” vidējai grupai (Minska) [11. - 13. aprīlis]

1.vieta "Baltā kaza" mazajai grupai [26. aprīlis]

1.vieta "Baltā kaza" vecākajai grupai (vidējie turp.) [26. aprīlis]

1.vieta "Latvijas show dance čempionāts" mazajai grupai [2. maijs]

2.vieta "Latvijas show dance čempionāts" vidējo turpinātāju grupai [2. maijs]

1.vieta "Latvijas show dance čempionāts" vecākajai grupai [2. maijs]

2.vieta vecākajai grupai konkursā Dzintaros [jūnijs]

1.vieta vec. grupai Maķedonijā [6.-20. augusts]

1.vieta vidējai grupai Maķedonijā [6.-20. augusts]

Piedalīšanās TV raidījumā „ Zvaigžņu lietus” LNT [no 31. augusta līdz 2. novembrim]

Piedalīšanās koncertā veltītam Latvijas Republikas proklamēšanas dienai Latvijas Nacionālajā operā[17. novembris]

28.vieta vecākajai grupai„ World Show Dance Championship” Formation Vācija (Riesa) [ 25.- 29. novembris]

14.vieta vecākajai grupai „ World Show Dance Championship” small groups Vācija (Riesa) [ 25.- 29. novembris]

2.vieta „ Dancing generation” mazajai grupai Daugavpils [24. janvāris]

3.vieta „ Dancing generation” vidējai grupai Daugavpils [24. janvāris]

1.vieta „ Dancing generation” vidējo turpinātāju grupai Daugavpils [24. janvāris]

1.vieta „ Dancing generation” vecākaijai grupai Daugavpils [24. janvāris]

2.pakāpe NRG-2009. pirmskolas vecumam [februāris]

1.Pakāpe NRG-2009. 3.-9. klasei [februāris]

1.Pakāpe NRG-2009. vidējai grupai [februāris]

1.Pakāpe NRG-2009. vecākajai grupai [februāris]

Deju izrāde „Princeses uz/bez zirņa” 10 gadu jubilejā [09.05., 19.05.]

Koncerttūre Meksikā [12. jūnijs- 4.jūlijs]

Koncertbrauciens uz prāmja Stokholma-Rīga-Stokholma [oktobris]

2.vieta 1.-4.. kl. festivāls Tukumā [11.12.2009.]

1.vieta 5.-9. kl. festivāls Tukumā [11.12.2009.]

1.vieta 5.-9. kl. festivāls Tukumā [11.12.2009.]

1.vieta vec.gr. festivāls Tukumā [11.12.2009.]

3.vieta vecākā grupa (small) starptautisks konkurss Polijā (Mikolajkos) [09.-12.12.2010.]

5.vieta vecākā grupa (formation) starptautisks konkurss Polijā (Mikolajkos) [09.-12.12.2010.]

4.vieta vecākā grupa (formation) starptautisks konkurss Polijā (Mikolajkos) [09.-12.12.2010.]

4.vieta vidējā grupa (formation) starptautisks konkurss Polijā (Mikolajkos) [09.-12.12.2010.]

4.vieta bērni (formation) starptautisks konkurss Polijā (Mikolajkos) [09.-12.12.2010.]

7.vieta Hip-hop bērni (small) starptautisks konkurss Polijā (Mikolajkos) [ 09.-12.12.2010.]

Piedalīšanās koncertā „Dziesmusvētki Ziemassvētkos” Arēnā Rīga [04.-05.12.2010.]

Zemgales olimpiskā centra ZOC atklāšana [02.09.2010.]

III pakāpe 1.-4. kl. Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku atlase Tukumā [12.03.2010.]

I pakāpe 5.-9. kl. Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku atlase Tukumā [12.03.2010.]

I pakāpe 9.-10. kl. Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku atlase Tukumā [12.03.2010.]

II pakāpe 11.-12. kl. Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku atlase Tukumā [12.03.2010.]

1.vieta mazie Latvijas ShowDance čempionāts Slampē [25.04.2010.]

1.vieta vidējie Latvijas ShowDance čempionāts Slampē [25.04.2010.]

1.vieta vecākā grupa (small) Latvijas ShowDance čempionāts Slampē [25.04.2010.]

1.vieta vecākā grupa (formation) Latvijas ShowDance čempionāts Slampē [25.04.2010.]

2007

2008

2009

2010