2011

1. vieta duetam (hip-hop). Konkurs "European Dance Stars", Kaļiņingradā.[19.11.2011]

1. vieta duetam (Skudrām). Konkurs "European Dance Stars", Kaļiņingradā.[19.11.2011]

1. vieta mazajai studijas grupai (Košļenēm). Konkurs "European Dance Stars", Kaļiņingradā.[19.11.2011]

1. vieta vidējai grupai (Apmuļķotajiem bomžiem). Konkurs "European Dance Stars", Kaļiņingradā.[19.11.2011]

1. vieta vidējai grupai (Galdiem). Konkurs "European Dance Stars", Kaļiņingradā.[19.11.2011]

1. vieta vecākajai grupai (Zirnim). Konkurs "European Dance Stars", Kaļiņingradā.[19.11.2011]

1. vieta vecākajai grupai (Āmuriem). Konkurs "European Dance Stars", Kaļiņingradā.[19.11.2011]

2. vieta mazajai studijas grupai (Trakajām strīpām). Konkurs "European Dance Stars", Kaļiņingradā.[19.11.2011]

2. vieta duetam (Makšķerniekeim). Konkurs "European Dance Stars", Kaļiņingradā.[19.11.2011]

Grand Prix visām vecuma grupām. Konkurss Šauļos.[15.10.2011]

1. vieta apvienotajai grupai. Latvijas show dejas čempionāts. [1.05.2011]

1. vieta 8-11 gadīgie 1. grupa. Latvijas show dejas čempionāts. [1.05.2011]

3. vieta vidējai grupai. Latvijas show dejas čempionāts. [1.05.2011]

4. vieta vecākajai grupai. Latvijas show dejas čempionāts. [1.05.2011]

Grand Prix 6-8 gadīgajiem. Konkurss Tumē.[26.03.2011]

Grand Prix 8-11. gadīgie 1. grupai. Konkurss Tumē.[26.03.2011]

Grand Prix vidējai grupai. Konkurss Tumē.[26.03.2011]

Grand Prix vecākajai grupai. Konkurss Tumē.[26.03.2011]

1. vieta 3-4 gadīgajiem. Konkurss Tumē.[26.03.2011]

1. vieta 8-11. gadīgie 2. grupai. Konkurss Tumē.[26.03.2011]

I pakāpe 16-18 gadīgajai vecuma grupai (Makšķerniekiem). Zemgales mūsdienu jaunrades konkurss [4.03.2011]

II pakāpe 19-... gadīgajai vecuma grupai (Tualetes deja). Zemgales mūsdienu jaunrades konkurss [4.03.2011]

II pakāpe vidējai grupai (Apmuļķotajiem bomžiem). Zemgales mūsdienu jaunrades konkurss [4.03.2011]

II pakāpe 8-11 gadi 2. grupai (Sētniekiem). Zemgales mūsdienu jaunrades konkurss [4.03.2011]

II pakāpe 8-11 gadi 1. grupai (Trakajām strīpām). Zemgales mūsdienu jaunrades konkurss [4.03.2011]

III pakāpe 3-4 gadīgajiem (Velniņiem). Zemgales mūsdienu jaunrades konkurss [4.03.2011]

III pakāpe vidējiem iesācējiem (Zaķītim). Zemgales mūsdienu jaunrades konkurss [4.03.2011]

1. vieta vecākajai studijai (Ir tikai mirkļi). "XII World Dance Week 2012'' Mikolajkos, Polijā [05.-09.12.2012.]

5. vieta vecākajai studijai (Man ir vien' maz' bumbiņ'). "XII World Dance Week 2012'' Mikolajkos, Polijā [05.-09.12.2012.]

7. vieta duetam (Princeses uz zirņa). "XII World Dance Week 2012'' Mikolajkos, Polijā [05.-09.12.2012.]

8. vieta vidējai studijai (Skudru ieguvums). "XII World Dance Week 2012'' Mikolajkos, Polijā [05.-09.12.2012.]

10. vieta 3.-4. klasei turpinātājiem (Putni). "XII World Dance Week 2012'' Mikolajkos, Polijā [05.-09.12.2012.]

8. vieta jaunākajai studijai (Kožļenes brīvsolī). "XII World Dance Week 2012'' Mikolajkos, Polijā [05.-09.12.2012.]

diploms par „Teicamu sniegumu "Starptautiskais Bērnu Baleta un Deju festivāls Liepājā - 2012" [20.10.2012]

žūrijas simpātiju balva "Starptautiskais Bērnu Baleta un Deju festivāls Liepājā - 2012" [20.10.2012]

1. vieta mazās studijas grupai (Ūdenspiles). ''Latvijas Show Dance Čempionāts- 2012 '' [06.05.1012]

2. vieta 3-4 klašu grupai (Foto fanes). "Latvijas Show Dance Čempionāts- 2012 '' [06.05.1012]

1. vieta vidējai grupai (Skudras). "Latvijas Show Dance Čempionāts- 2012 ''  [06.05.1012]

4. vieta vecākajai grupai (Klauni). "Latvijas Show Dance Čempionāts- 2012 ''  [06.05.1012]

3. vieta hip- hop grupai. ''Open Latvia Street Dance Cup- 2012'' [06.05.2012]

1. vieta vecākajai grupai (Klauni). Starptautiskās mūsdienu deju sacnesības "Liepājas kauss 2012" [21.04.2012]

1. vieta vidējai grupai (Skudras). Starptautiskās mūsdienu deju sacnesības "Liepājas kauss 2012" [21.04.2012]

1. vieta 1-2 klašu grupai (Putni). Starptautiskās mūsdienu deju sacnesības "Liepājas kauss 2012" [21.04.2012]

3. vieta 3-4 klašu grupai (Foto fanes). Starptautiskās mūsdienu deju sacnesības "Liepājas kauss 2012" [21.04.2012]

2. vieta mazās studijas grupai (Ūdenspiles). Starptautiskās mūsdienu deju sacnesības "Liepājas kauss 2012" [21.04.2012]

3. vieta mazajai studijas grupai (Strīpas). "Extreme Games Belarus 2012" Minskā [01.04.2012.]

4. vieta mazajai studijas grupai (Košļenes). "Extreme Games Belarus 2012" Minskā [01.04.2012.]

3. vieta 3-4 klašu grupai (Foto-fanes). "Extreme Games Belarus 2012" Minskā [01.04.2012.]

4. vieta 3-4 klašu grupai (Sētnieki). "Extreme Games Belarus 2012" Minskā [01.04.2012.]

5. vieta vecākajai grupai (Klauni). "Extreme Games Belarus 2012" Minskā [01.04.2012.]

3. vieta vidējai grupai (Galdi). "Extreme Games Belarus 2012" Minskā [01.04.2012.]

4. vieta vidējai grupai (Bomži). "Extreme Games Belarus 2012" Minskā [01.04.2012.]

2. vieta vidējai grupai (Skudras). "Extreme Games Belarus 2012" Minskā [01.04.2012.]

5. vieta vecākajai grupai (Āmuri). "Extreme Games Belarus 2012" Minskā [01.04.2012.]

I pakāpe 10-12 klašu grupai (Klauni). Mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Kurzemes novadā.[09.03.2012.]

I pakāpe 5-9 klašu grupai (Skudras). Mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Kurzemes novadā.[09.03.2012.]

I pakāpe 1-4 klašu grupai (Ūdens piles). Mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Kurzemes novadā.[09.03.2012.]

II pakāpe 1-4 klašu grupai (Foto-fanes). Mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Kurzemes novadā.[09.03.2012.]

III pakāpe jauktajai vecuma grupai (Ačgārnā pasaka). Mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Kurzemes novadā.[09.03.2012.]

III pakāpe pirmskolas vecuma grupai (Multene). Mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Kurzemes novadā.[09.03.2012.]

11. vieta Hip-Hop SOLO Children Male 3rd League mūsdienu deju čempionātā "Rīgas Domes kauss" [15. 12. 2013]

9. vieta Hip-Hop DUOS Children Male 3rd League mūsdienu deju čempionātā "Rīgas Domes kauss" [15. 12. 2013]

3. vieta Hip-Hop SOLO Children Male 3rd League mūsdienu deju čempionātā "Rīgas Domes kauss" [15. 12. 2013]

„Swedbank Simpātija” pirmsskolas pamatsastāvam par deju „Snaudošie koalas” mūsdienu deju konkursā „Deju Tusiņš Tukumā” [6. 12. 2013.]

Simpātiju balva Street dance grupai ” mūsdienu deju konkursā „Deju Tusiņš Tukumā” [6. 12. 2013.]

1. vieta pirmsskolas pamatsastāvam par deju „Snaudošie koalas” mūsdienu deju konkursā „Deju Tusiņš Tukumā” [6. 12. 2013.]

1. vieta jaunākajam pamatsastāvam ” mūsdienu deju konkursā „Deju Tusiņš Tukumā” [6. 12. 2013.]

1. vieta vidējam pamatsastāvam ” mūsdienu deju konkursā „Deju Tusiņš Tukumā” [6. 12. 2013.]

3. vieta sākumskolas grupai (Jaunākā studija un Hip-Hop) ” mūsdienu deju konkursā „Deju Tusiņš Tukumā” [6. 12. 2013.]

3. vieta vecākajam pamatsastāvam mūsdienu deju konkursā „Deju Tusiņš Tukumā” [6. 12. 2013.]

2. vieta jaunākajam pamatsastāvam par deju „Mutācijas” starptautiskajā jauno talantu konkursā „Поколение NEXT” Maskavā [24. 11. 2013.]

3. vieta vecākajam pamatsastāvam par deju „Man ir vien’ maz’ bumbiņ’” starptautiskajā jauno talantu konkursā „Поколение NEXT” Maskavā [24. 11. 2013.]

Goda raksts "Krāšņākais vizuālais tēls" par dalību Jelgavas Pilsētas svētku gājienā [24. 05. 2013.]

Lieluzvedums ZOC "Skudras nepadodas" [05.2013.]

2. vieta 5-7 gadīgo turpinātāju grupai (Snaudošie koalas). "Liepājas kauss 2013'' [20.04.2013.]

3. vieta vidējai studijai (Princese uz zirņa, jeb laiks pašai sev). "Liepājas kauss 2013'' [20.04.2013.]

2. vieta mazajai studijai un 3.-4. klašu grupai (Negantie krāsotāji). "Liepājas kauss 2013'' [20.04.2013.]

4. vieta street dance grupai (Mad house). "Liepājas kauss 2013'' [20.04.2013.]

6. vieta jaunākajai studijai (Staipīgās kožļenes). "Liepājas kauss 2013'' [20.04.2013.]

11. vieta vidējo turpinātāju grupai (Krāsainā satikšanās). "Liepājas kauss 2013'' [20.04.2013.]

2. pakāpe vidējai studijai. VISC rīkotais mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Jelgavas Kultūras namā [27.03.2013.]

1. pakāpe vecākajai studijai. VISC rīkotais mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Jelgavas Kultūras namā [27.03.2013.]

2. pakāpe jaunākajai studijai. VISC rīkotais mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Jelgavas Kultūras namā [27.03.2013.]

3. pakāpe 1. – 4. kl. iesācēju grupai. VISC rīkotais mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Jelgavas Kultūras namā [27.03.2013.]

3. pakāpe 5 – 7 gadīgo iesācēju grupai. VISC rīkotais mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Jelgavas Kultūras namā [27.03.2013.]

3. pakāpe vidējai turpinātāju grupai. VISC rīkotais mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Jelgavas Kultūras namā [27.03.2013.]

2. pakāpe 5 – 7 gadīgo turpinātāju grupai. VISC rīkotais mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Jelgavas Kultūras namā [27.03.2013.]

2. pakāpe street dance grupai. VISC rīkotais mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Jelgavas Kultūras namā [27.03.2013.]

2. pakāpe mazajai studijai. VISC rīkotais mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Jelgavas Kultūras namā [27.03.2013.]

1. vieta vidējai studijai (Princeses uz zirņa). "Eurodaces 2013 - Open World Cup to IDF World Championship'' Paņevežā [02.03.2013.]

1. vieta street dance grupai (Mad House). "Eurodaces 2013 - Open World Cup to IDF World Championship'' Paņevežā [02.03.2013.]

2. vieta vecākajai studijai (Mirkļi). "Eurodaces 2013 - Open World Cup to IDF World Championship'' Paņevežā [02.03.2013.]

2. vieta mazajai studijai un 3.-4. klases turpinātājiem (Krāsotāji). "Eurodaces 2013 - Open World Cup to IDF World Championship'' Paņevežā [02.03.2013.]

2. vieta vecākajai studijai (Klauni). "Eurodaces 2013 - Open World Cup to IDF World Championship'' Paņevežā [02.03.2013.]

3. vieta jaunākajai studijai (Hip-hop). "Eurodaces 2013 - Open World Cup to IDF World Championship'' Paņevežā [02.03.2013.]

3. vieta vidējo turpinātāju grupai (Krāsainā satikšanās). "Eurodaces 2013 - Open World Cup to IDF World Championship'' Paņevežā [02.03.2013.]

4. vieta vidējai studijai (Galdi). "Eurodaces 2013 - Open World Cup to IDF World Championship'' Paņevežā [02.03.2013.]

4. vieta jaunākajai studijai (Kožļenes). "Eurodaces 2013 - Open World Cup to IDF World Championship'' Paņevežā [02.03.2013.]

5. vieta mazajai studijai (Ūdenspiles). "Eurodaces 2013 - Open World Cup to IDF World Championship'' Paņevežā [02.03.2013.]

2. vieta 3 - 4 gad. grupa (Kaķīši). "Pirmsskolas deju festivāls – konkurss „Maziņš esmu es ... ai, kā kustos es!”" Tumes Kultūras namā [16.02.2013.]

3. vieta 5 - 7 gad. grupa (Kaķīši). "Pirmsskolas deju festivāls – konkurss „Maziņš esmu es ... ai, kā kustos es!”" Tumes Kultūras namā [16.02.2013.]

1. vieta Show dance duo female open class Adult 1 Linda Zirvīte un Linda Daubure ar deju „Klauni” "XII World Dance Week Mikolajki 2014'' Mikolajkos, Polijā [08.12.2014.-14.12.2014.]

2. vieta Hip-Hop solo male Mini Kids Edmunds Jegorovs "XII World Dance Week Mikolajki 2014'' Mikolajkos, Polijā [08.12.2014.-14.12.2014.]

2. vieta Hip-Hop formation open class Children street dance jaunākā grupa "XII World Dance Week Mikolajki 2014'' Mikolajkos, Polijā [08.12.2014.-14.12.2014.]

3. vieta Show dance open class Junior vidējais pamatsastāvs ar deju „Telts” "XII World Dance Week Mikolajki 2014'' Mikolajkos, Polijā [08.12.2014.-14.12.2014.]

3. vieta Hip-Hop formation open class Junior Street dance vecākā grupa "XII World Dance Week Mikolajki 2014'' Mikolajkos, Polijā [08.12.2014.-14.12.2014.]

3. vieta Hip-Hop solo male Children Ingus Iļjučonoks "XII World Dance Week Mikolajki 2014'' Mikolajkos, Polijā [08.12.2014.-14.12.2014.]

4. vieta Show dance formation open class Junior vidējā studija „Avīzes” "XII World Dance Week Mikolajki 2014'' Mikolajkos, Polijā [08.12.2014.-14.12.2014.]

4. vieta Show dance small group open class Adult 1 vecākais pamatsastāvs „Āmuri” "XII World Dance Week Mikolajki 2014'' Mikolajkos, Polijā [08.12.2014.-14.12.2014.]

5. vieta Hip-Hop solo male open class children Gustavs Iļjučonoks "XII World Dance Week Mikolajki 2014'' Mikolajkos, Polijā [08.12.2014.-14.12.2014.]

5. vieta Hip-Hop solo male open class Junior Edvards Kurmiņš "XII World Dance Week Mikolajki 2014'' Mikolajkos, Polijā [08.12.2014.-14.12.2014.]

Dalība mūsdienu deju kolektīvu un repertuāra apguves skatē Zemgalē, gatavojoties XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem Īslīcē [28.11.2014.]

1. vieta jaunākajam pamatsastāvam ar deju „Mutācijas rezultātā” 24.5 p/25 p

1. vieta vidējam pamatsastāvam ar deju „Tikšanās vietu mainīt nedrīkst” 24.33 p/25 p

2. vieta vecākajam pamatsastāvam ar dejām „Sasmaržot pavasari” un „Dzeguzes bērni „ 23.41 p/25 p

2. vieta sākumskolas pamatsastāvam ar deju „Pučitata” 23.66 p/25 p

3. vieta vidējai studijai ar deju „Miega bumbas” 22.66 p/25 p

3.vieta jaunākajai studijai ar deju „Pučitata” 22.83 p/25 p

3.vieta street dance grupai ar deju „Hip-hop deja” 19.16 p/25

Grand Prix Winner of the Public Choice show dance sākumskolas pamatsastāvs ar deju „Pučitata” International Baltic dance and song contest-festival for children and yoth „EUROTALENTS 2014” „WE LOVE MUSIC”, Tallinā [18.10.2014.]

Grand Prix Winner of Dance Artistry show dance jaunākais pamatsastāvs ar deju „Mutācijas rezultātā” ” International Baltic dance and song contest-festival for children and yoth „EUROTALENTS 2014” „WE LOVE MUSIC”, Tallinā [18.10.2014.]

Grand Prix show dance jaunākā studija ar deju Pučitata ” International Baltic dance and song contest-festival for children and yoth „EUROTALENTS 2014” „WE LOVE MUSIC”, Tallinā [18.10.2014.]

Grand Prix modern dance vecākais pamatsastāvs ar deju „Dzeguzes bērni „” International Baltic dance and song contest-festival for children and yoth „EUROTALENTS 2014” „WE LOVE MUSIC”, Tallinā [18.10.2014.]

Grand Prix Winner of Dance modern dance vidējā studija ar deju :Miega bumbas” ” International Baltic dance and song contest-festival for children and yoth „EUROTALENTS 2014” „WE LOVE MUSIC”, Tallinā [18.10.2014.]

Grand Prix show dance vidējais pamatsastāvs ar deju Krāsotāji ” International Baltic dance and song contest-festival for children and yoth „EUROTALENTS 2014” „WE LOVE MUSIC”, Tallinā [18.10.2014.]

Grand Prix street dance vecākais pamatsastāvs ar deju „Dejings” ” International Baltic dance and song contest-festival for children and yoth „EUROTALENTS 2014” „WE LOVE MUSIC”, Tallinā [18.10.2014.]

1.vieta show dance sākumskolas pamatsastāvs ar deju „Pirāti” ” International Baltic dance and song contest-festival for children and yoth „EUROTALENTS 2014” „WE LOVE MUSIC”, Tallinā [18.10.2014.]

1.vieta modern dance vecākais pamatsastāvs ar deju „Princese uz zirņa” ” International Baltic dance and song contest-festival for children and yoth „EUROTALENTS 2014” „WE LOVE MUSIC”, Tallinā [18.10.2014.]

1.vieta show dance vidējais pamatsastāvs ar deju „Tikšanās vietu mainīt nedrīkst” ” International Baltic dance and song contest-festival for children and yoth „EUROTALENTS 2014” „WE LOVE MUSIC”, Tallinā [18.10.2014.]

2.vieta modern dance jaunākais pamatsastāvs ar deju „Ceļi” ” International Baltic dance and song contest-festival for children and yoth „EUROTALENTS 2014” „WE LOVE MUSIC”, Tallinā [18.10.2014.]

2.vieta modern dance vecākais pamatsastāvs ar deju „Sasmaržot pavasari” ” International Baltic dance and song contest-festival for children and yoth „EUROTALENTS 2014” „WE LOVE MUSIC”, Tallinā [18.10.2014.]

3.vieta hip-hop dance  jaunākais pamatsastāvs ar deju „Ielu deja” ” International Baltic dance and song contest-festival for children and yoth „EUROTALENTS 2014” „WE LOVE MUSIC”, Tallinā [18.10.2014.]

Pavasara sezonas noslēguma koncerts “Mazas sarunas ar VIŅU… Imantu Ziedoni” Jelgavas Kultūras namā [08.06.2014.]

Īpaši veidotā priekšnesuma “Benefices Ielu Dej - INGS” prezentācija Jelgavas pilsētas svētku ietvaros [30. 05. 2014.]

Koncerts svinīgajā pieņemšanā pie Jelgavas domes priekšsēdētāja A. Rāviņa, kurā tika godināti valsts, novada olimpiāžu un Latvijas 35. Skolēnu zinātniskās konferences uzvarētāji [29.05.2014.]

Nominācija "Pārstāvētākā organizācija" un "Atraktīvākais dalībnieks" labdarības pasākumā "Nes Cerību 2014" [17. 05. 2014.]

Dalība mūsdienu deju jaunrades konkursā Salaspilī [29. 04. 2014.] -  deju “Sasmaržot pavasari”, “Tikšanās vietu mainīt nedrīkst”  un “Mutācijas rezultātā” iekļūšana 2015. gada deju svētku repertuārā

dejai “… no dienasgrāmatas” 21.6 / 25 p.

dejai “Mutācijas rezultātā” 24.6 / 25 p.

dejai “Pusdienu pārtraukums būvobjektā” 21.6 / 25 p.

dejai “Mīts” 23 / 25 p.

dejai “Vienradži dzīvo mākoņos” 21.3 / 25 p.

dejai “Anonīmās baumotājas” 20.6 / 25 p.

dejai “Tikšanās vietu mainīt nedrīkst” 24.3 / 25 p.

dejai “Sasmaržot pavasari” 24 / 25 p.

dejai “Kosmoss” 25/ 25 p.

1. vieta Contemporary children 5. starptautiskajā deju konkursā “Dance Revolution 2014”, Viļņā [26.04.2014.]

3. vieta Show dance Kids 5. starptautiskajā deju konkursā “Dance Revolution 2014”, Viļņā [26.04.2014.]

1. vieta Children 1 A grupā Latvija Open “Tukuma kauss 2014” [22. 03. 2014.]

1. vieta Children 2 B grupā Latvija Open “Tukuma kauss 2014” [22. 03. 2014.]

2. vieta Mini Children Latvija Open “Tukuma kauss 2014” [22. 03. 2014.]

3. vieta Children 2 A grupā Latvija Open “Tukuma kauss 2014” [22. 03. 2014.]

3. vieta Adults A grupā Latvija Open “Tukuma kauss 2014” [22. 03. 2014.]

4. vieta Juniors A grupā Latvija Open “Tukuma kauss 2014” [22. 03. 2014.]

5. vieta Juniors B grupā Latvija Open “Tukuma kauss 2014” [22. 03. 2014.]

Deju studijas 15 gadu jubilejas koncerts 2 daļās "Paralelitāte" [22. 02.2014.]

https://www.rusantro.com/2014/06/deju-studijas-benefice-dsbenefice-ielu.html

https://www.rusantro.com/2014/05/deju-studija-benifice-dsbenifice-atkal.html

Piedalīšanās XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mūsdienu deju lielkoncertā "Te mēs es@m" Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala. [07.07.2015.]

1.vieta 6-7 gadīgo bērnu grupā pirmsskolas pamatsastāvs ar dejām „Ziemas deja” un „Skrandaiņi” pirmsskolas deju grupu konkursā-festivālā „Maziņs esmu es” Tumes kultūras namā [06.06.2015.]

1.vieta 5-6 gadīgo bērnu grupā 5-7 gadīgie iesācēji ar dejām „Putni” un „ Bundžas rīb” pirmsskolas deju grupu konkursā-festivālā „Maziņs esmu es” Tumes kultūras namā [06.06.2015.]

2.vieta 3-4 gadīgo bērnu grupā 3-4 gadīgie iesācēji ar dejām „Velniņi” un „Mācāmies lasīt” pirmsskolas deju grupu konkursā-festivālā „Maziņs esmu es” Tumes kultūras namā [06.06.2015.]

Piedalīšanās Eiropas dienas pasākumā Uzvaras parkā ar ielu deju stila programmu [09.05. 2015.]

2.vieta Mini Children, pirmsskolas pamatsastāvs ar deju „Skrandaiņi”, Latvian Open Dance Competition «BEST SHOW» 2015 [01.05.2015.]

2.vieta Children, sākumskolas pamatsastāvs ar deju „Vientulība”, Latvian Open Dance Competition «BEST SHOW» 2015 [01.05.2015.]

1.vieta category C children –age-7-1, jaunākais pamatsastāvs ar dejām „Skumjas” un „Pepija”, III Международный фестиваль-конкурс «СУПЕР ДАНС от фолка до модерна»  г. Санкт-Петербург [24.-28.04.2015.]

1.vieta category D teen-age-12-15, vidējais pamatsastāvs ar dejām „galdi” un „Telts”, III Международный фестиваль-конкурс «СУПЕР ДАНС от фолка до модерна»   г. Санкт-Петербург [24.-28.04.2015.]

1.vieta category D juniors-age-16-20, vecākais pamatsastāvs ar dejām „Pavasaris” un „Klauni”, III Международный фестиваль-конкурс «СУПЕР ДАНС от фолка до модерна», г. Санкт-Петербург [24.-28.04.2015.]

1.vieta category C juniors-age-16-20, vecākais pamatsastāvs ar dejām „Izmisums” un „Āmuri”, III Международный фестиваль-конкурс «СУПЕР ДАНС от фолка до модерна»,  г. Санкт-Петербург [24.-28.04.2015.]

Piedalīšanās „Uzņēmēju dienās Zemgalē 2015” ZOC. ar 30 min. garu ielu deju stila koncerts [18.04. 2015.]

Zelta horeogrāfijas konkurss  Cukurfabrikā [17.04.2015.]

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku kopmēģinājums Jelgavas sporta hallē un ZOC [04.04.2015.]

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku kopmēģinājums Jelgavas sporta hallē un Kalnciema vsk. [16.03.2015.]

Koncerts Strīminga dienasgrāmata Jelgavas pilsētas kultūras namā [07.03.2015.]

Uzstāšanās 17.starptautiskajā ledus skulptūru festivālā ar šovu „Ledus pasaka” kopā  ar Jelgavas popkori [06.-08.02.2015.]

Uzstāšanās Jelgavas novada Sporta centra pasākumā "Jaunatnes Sporta laureāts" [09.01.2015.]

2012

2013

2014

2015

Cukura iela 22,

Jelgava, LV-3002

benefice.info@gmail.com

  • Белый Иконка YouTube
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon