2016

KONKURSU SASNIEGUMI -

Starptautiskais deju čempionāts “Lithuanian cup 2016” Klaipēdā [25.-26.11.2016] - 

  • 1.vieta jaunākajam pamatam (Gultas deja)

  • 1.vieta vidējam pamatam (Makšķernieki)

  • 2.vieta Sabīnei Grīslei un Elīnai Ļubļinskai (Košļenes)

  • 2.vieta vidējam pamatam (Laimes baloniņš)

  • 4.vieta vecākajai izlasei (Izmisums)

  • 5.vieta sākumskolas pamatam (Skaras)

  • 6.vieta vidējai studijai (Diskomuša)

  • 6.vieta vecākajai izlasei (Kāzas)

  • 8.vieta jaunākajai studijai (Sālsstabi)

  • 10.vieta vecākajam pamatam (50-to deja)

Starptautiskajā masku deju festivāls&konkurss Korejā, Andongā - 

  • 2.vieta duets

  • 3.vieta grupa

  • Simpātiju balva

 

KONCERTI - 

  • Benefices 17. sezonas koncerts “Uz ielas” Jelgavas pilsētas kultūras namā 

  • Benefices 17. sezonas noslēguma koncerts “Rituāls” Cukurfabrikā 

  • Korejas koncerts – Jelgavas pilsētas kultūras namā

 

ĪPAŠIE NOTIKUMI - 

  • Filmēšanās Vara Braslas filmā “Vectēvs, kurš bīstamāks par datoru” Jelgavas Kultūras namā

  • Filmēšanās “Bandmaster” dziesmas video klipā (režisore Adriana Roze) Sintijas Siliņas vadībā

2017

KONKURSU SASNIEGUMI - 

Mūsdienu deju sacensības “DANCE Parade 2017” Rēzeknē [04.02.2017] - 

  • 1.vieta vecākajai izlasei (Patība)

  • 1. vieta pirmsskolas studijai (Ziemas deja) 

  • 1. vieta sākumskolas un jaunākajam pamatam (Skudru terārijs)

  • 2.vieta vidējai studijai (Diskomuša)

  • 2. vieta vecākajai izlasei (Kāzas)

  • 2. vieta vidējam pamatam (Atspulgs)

  • 3. vieta jaunākajai studijai (Sasaldētie)

  • 3.vieta vecākajam pamatam (Modē piecdesmitie)

  • 3. vieta vidējam pamatam (Makšķernieki)

  • 4.vieta jaunākajam pamatam (Gultas deja)

  • 4.vieta hobby class (Mirāža)

 

Latvija Open “Tukuma kauss 2017” [11.03.2017] - 

  • 1.vieta vecākajam pamatam (Ēnas)

  • 1.vieta vidējai studijai (Makšķernieki)

  • 2.vieta vidējam pamatam (Atspulgs)

  • 2. vieta pirmsskolas studijai (Ziemas deja)

  • 2. vieta vidējai studijai (Diskomuša) 

  • 3.vieta jaunākajam pamatam (Gultas deja)

  • 4. vieta jaunākajai studijai (Sasaldētie)

 

Mūsdienu deju radošais konkurss Zemgalē [05.04.2017] - 

  • 1.pakāpe “Skudru terārijs”- 24,5 punkti

  • 1.pakāpe “Ne asakas!” – 24,12 punkti

  • 1.pakāpe “Gultas deja” – 23,87 punkti

  • 1.pakāpe “Krustpunkts” – 23,12 punkti

  • 1.pakāpe “Atspulgs” – 23 punkti

  • 1.pakāpe “Ziemas deja” – 23 punkti

  • 2.pakāpe Ja kādam ir iebildumi, lai runā tagad vai klusē mūžīgi!” – 22,62 punkti. 

  • 2.pakāpe “Sasaldētie” – 21 punkts

  • 3.pakāpe – “Ēnas” – 20,87 punkti

  • 3.pakāpe – “Vārnām ieeja aizliegta!” – 20 punkti

 

Eiropas deju čempionāts “European Cup 2017”  Tartu [28.-29.04.2017] - 

  • 1.vieta vidējam pamatam (Kaķi)

  • 1.vieta vidējam pamatam (Dona deja)

  • 1.vieta pirmsskolas studijai (Ziemas deja)

  • 1.vieta Emīlijai Kolčai un Jānim Grūtupam (duets)

  • 1.vieta jaunākajam pamatam (Gultas deja)

  • 1.vieta sākumskolai un juanākajam pamatam (Skudru deja)

  • 1.vieta vecākajai izlasei (Austrumi)

  • 2.vieta jaunākajai studijai + sākumskolai (Baloniņa deja)

  • 2.vieta vecākajai izlasei (Krustpunkts)

  • 2.vieta Sabīnei Grīslei un Elīnai Ļubļinskai (duets)

  • 3.vieta Agatei un Katjai (duets)

  • 4.vieta Annai un Annijai (duets)

  • 4.vieta Alisei un Jānim (duets)

 

International Dance Championships “Lithuanian Cup 2017” Klaipēda [23.-24.11.17] - 

  • Grand Prix balva Show dance kategorijā

  • 1.vieta mini kids (Mušas)

  • 1.vieta children small contemporary (Lelles)

  • 1.vieta children small show dance (Gultas)

  • 1.vieta children show dance big team (Paklājs)

  • 1.vieta junior small contemporary (Dons)

  • 1.vieta junior small show dance (Makšķernieki)

  • 1.vieta junior contemporary big team (Sibīrija)

  • 2.vieta junior show dance big team (Indiešu deja)

  • 2.vieta junior small show dance (Kaķi)

  • 2.vieta best duo junior (Klauni)

  • 3.vieta children show dance big team (Celtnieki)

  • 4.vieta best solo junior (Sabīne Grīsle)

  • 4.vieta best solo junior (Mārīte Supe)

  • 4.vieta best duo junior (Pavasaris)

  • 5.vieta junior show dance big team (Āmuri)

  • 5.vieta best duo children (Odi)

  • 6.vieta best duo children (Košļenes)

  • 7.vieta junior pop dance (Dūmu deja)

 

 

KONCERTI - 

  • Koncerts “Tutepatās Estepatās” Jelgavas Pasta salā [02. – 03.06.2017]

  • Koncerts "Spēle ar laiku" Jelgavas pilsētas kultūras namā

  • Koncerts Marokā

2018

KONKURSU SASNIEGUMI - 

Mūsdienu deju sacensības “DANCE Parade 2017” Rēzeknē [18.02.2018] - 

  • 1.vieta vidējai izlasei (Sibīrijas bērni)

  • 1. vieta jaunākajam pamatsastāvam (Stafete ar lollīti)

  • 1.vieta vecākajai izlase (Skelets skapī)

  • 1. vieta Sabīnei Grīslei (Solo)

  • 1.vieta Sārai Annai Cerai (Solo)

  • 2.vieta Mārītei Supei (Solo)

  • 3.vieta Kasparam Mārtiņkristam (Solo)

  • 3.vieta vidējai grupai (Indietes sirds)

  • 4.vieta jaunākajam pamatsastāvam (Lidojošais paklājs)

  • 5.vieta Elīnai Ļubļinskai (Solo)

  • 5.vieta sākumskolas pamatsastāvam (Mušu uzbrukums)

 

International Dance Competition “Tukums Cup 2018” [10.03.18] - 

  • 1.vieta B grupa Mini Kids 2 – pirmsskolas pamatsastāvām (Mušu uzbrukums)

  • 1. vieta B grupa Mini kids 1 – pirmsskolas grupai (Dārznieki)

  • 1.vieta B grupa – sākumskolas pamatsastāvam (Meža fejas)

  • 1. vieta B grupa – vidējai studijai (Katram savs matracītis)

  • 1. vieta A grupa Show dance – jaunākajam pamatsastāvam (Lidojošais paklājs)

  • 1. vieta A grupa Show Junior – apvienotajai vidējai grupai (Indietes sirds)

  •  1. vieta A grupa Contemporary Junior – vidējai izlasei (Sibīrijas bērni)

  • 1.vieta A grupa Conteporary Adult – vecākajai izlasei (Skelets skapī)

  • 2. vieta A grupa Contemporary Children – jaunākajam pamatsastāvam (Stafete ar Lollīti)

  • 3.vieta B grupa Children – jaunākajai studijai (Ačgārnā pasaka)

  • 6.vieta A grupa Contemporary Junior – vidējam pamatsastāvam (Jūtu kaskādes)

  • 7. vieta B grupa Mini Kids 2 – pirmsskolas turpinātājiem (Kung Fu Pannda)

 

Mūsdienu deju radošais konkurss Zemgalē [06.04.2018] - 

  • Augstākā pakāpe - Sākumskolas pamatsastāvs “Meža fejas” – 23,25 p/25 p. 

  • Augstākā pakāpe - Sākumskolas pamatsastāvs “Mušu uzbrukums” – 23,50 p/25 p. 

  • Augstākā pakāpe - Jaunākais pamatsastāvs “Stafete ar Lollīti” – 23,63 p/25 p. 

  • Augstākā pakāpe - Mārīte Supe “Paskaties.KUR.” – 23 p/25 p. 

  • Augstākā pakāpe - Sabīne Grīsle “Kas es esmu?” – 23 p/25 p. 

  • Augstākā pakāpe - Vidējā izlase “Sibīrijas bērni” -24,50 p/25 p. 

  • Augstākā pakāpe – Vecākā izlase “Skelets skapī” – 24,50 p/25 p. 

  • 1. pakāpe - Pirmsskolas grupas “Dārznieki” – 21,25 p/25 p. 

  • 1. pakāpe - Vidējais pamatsastāvs  Jūtu kaskādes” – 21p/25 p. 

  • 1. pakāpe - Vidējā studija “Katram savs matracītis?”- 21,63 p/25 p. 

  • 1. pakāpe - Vidējās grupas “Indietes sirds” – 22,38 p/25 p. 

  • 1. pakāpe - Jaunākais pamatsastāvs “Lidojošais paklājs” – 22,75 p/25 p. 

  • 1. pakāpe - Jaunākais pamatsastāvs “Dimensiju labirintos” – 22,88 p/25 p. 

  • 2. pakāpe - Jaunākā studija “Ačgārnā pasaka” – 19,12 p/25 p. 

  • 3. pakāpe - Emīlija&Jānis “Sabruka, kas naidā bij radīts” – 18,50 p/25 p. 

 

Deju sacensības “GMD fest” Ogrē [12.05.2018] - 

  • 1.vieta Solo/Duo perfomance – Sabīne Grīsle

  • 1.vieta Show Dance Children – sākumskolas pamatsastāvs “Mušu uzbrukums”

  • 1.vieta Show Dance Juniors – vidējā izlase “Sibīrijas bērni”

  • 1.vieta Show Dance Adult – vecākā izlase “Skelets skapī”

  • 2.vieta Show Dance Juniors – vidējais pamatsastāvs un vidējā izlase “Indietes sirds”

  • 2.vieta Show Dance Mini Kids -  pirmsskolas turp. un pirmsskolas pamatsastāvs “Dārznieki”

  • 3.vieta Show Dance Children – jaunākais pamatsastāvs “Stafete ar Lollīti”

  • 4.vieta Show Dance Juniors – vidējā studija “Katram savs matracītis?”

  • 4.vieta Solo/Duo perfomance – Annija Beire/Elīna Ļubļinska

  • 4.vieta Show dance Children – jaunākais pamatsastāvs “Dimensiju labirintos”

  • 5.vieta Show Dance Children – sākumskolas pamatsastāvs “Meža fejas”

  • 6.vieta Solo/Duo perfomance – Annika Koklīte/Kristīne Evita Ivanova

  • 7.vieta Solo/Duo perfomance – Adrija Bensone

  • 8.vieta Solo/Duo perfomance – Sāra Anna Cera

  • 9.vieta Solo/Duo perfomance – Johanna Sherer.

  • 14.vieta Show dance Children – jaunākā studija “Ačgārnā pasaka”

 

Konkurss "International Dance Competition Jurmala 2018" Jūrmalā [25.11.18] - 

  • 1.vieta – contemporary dance nomination 5-10 years - sākumskola – Meža fejas

  • 1.vieta – modern dance nomination 11-15 years - mazais sastāvs – Augstāk par zemi

  • 1.vieta – contemporary dance nomination - vidējā izlase – Sibīrijas bērni

  • 1.vieta solo modern dance nomination 12 years– Sāra Anna Cera

  • 2.vieta – show dance nomination 5-10 years - jaunākais pamats – Dimensiju labirintos

 

"Latvian Championship of Modern Choreography" Rīgā [02.12.2018.] - 

  • 1.vieta – Junior formation modern - mazais sastāvs – Augstāk par zemi

  • 1.vieta – Children formation modern - jaunākais pamats – Katram savs matracītis

  • 1.vieta – Junior formation show dance - mazais sastāvs – Laimes baloniņš

  • 1.vieta – Children formation show dance - jaunākais pamats – Dimensiju labirintos

  • 1.vieta – Adult formation show dance - vidējā izlase – New Tango

  • 1.vieta – Adult formation modern – vidējā izlase – Sibīrijas bērni

 

KONCERTI - 

  • Koncerts "LIVE STREAM jebšu tiešraide" Jelgavas pilsētas kultūras namā [02.04.18]

  • Dalība 15 koncertstāstos “Pūt vējiņi!” dažādos Latvijas kultūras namos

  • Koncerttūre Meksikā

  • Koncerts Marokā

 

ĪPAŠIE NOTIKUMI - 

  • PIRMIZRĀDE!!! Laikmetīgās dejas izrāde "GORODKI. Veltījums Sibīrijas bērniem." [09.05.18]

  • XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Mūsdienu deju lieluzveduma

      "Augstāk par zemi" Mūsdienu deju kolektīvu repertuāra apguves seminārs – Cukurfabrikā

2019

KONKURSU SASNIEGUMI - 

Starptautiskais laikmetīgās dejas konkurss/festivāls "За Гранью" Minskā [8.-10.02.2019.] - 

  • 1.pakāpes diploms – jaunākais pamatsastāvs – Katram savs matracītis?

  • 1.pakāpes diploms – vidējā izlase  – New tango un Sibīrijas bērni

  • 2.pakāpes diploms – Adrija Bensone – solo  – Klauna noslēpums

  • 3.pakāpes laureāts – Sabīne Grīsle – solo  – Kas es esmu?

  • 3.pakāpes laureāts – Agate Seržante&Elīna Ļubļinska – duets – Otrā es

  • 3.pakāpes laureāts – mazais sastāvs – Augstāk par zemi un Laimes baloniņš

  • 3.pakāpes laureāts – vidējais pamatsastāvs – Bezpajumtnieki un Le petit secret

 

Open Latvian Dance Championship 2019 un Dance of Europe Latvia 2019 [24.02.2019.] -

  • 1.vieta – pirmsskolas iesācēju grupa – All Ages Production Open Class – Spilvenprieks

  • 1.vieta – sāk. pamatsastāvs – Children Modern dance Group Open Class -  Meža Fejas

  • 2.vieta – pirmsskolas studija – Children Pop dance Group Open Class – Kinomīļi

  • 2.vieta – sāk.  pamatsastāvs – Children Show dance Formation Open Class – Raganas

  • 2.vieta – vidējais pamatsastāvs – Junior Modern dance Group Open Class – Le petit secret

  • 2.vieta – vecākā izlase – Adult Modern dance Group Open class – Ļaudavas

  • 3.vieta – jaunākā studija – Children Pop dance Group Open Class – Skudru terārijs

  • 3.vieta – vidējais pamatsastāvs – Junior Show dance Formation Open Class – Bezpajumtnieki

 

“Tukums Cup 2019” [15.03.2019 - 16.03.2019] - 

  • 1.vieta – Solo Junior 2 – Sabīne Grīsle – Kas es esmu? 

  • 3. vieta – Solo Junior 2 - Annika Koklīte – Atlaist pagātni

  • 8.vieta – Solo Junior 2 - Kristīne Evita Ivanova – Es vēlos būt brīva

  • 2.vieta – Duo Junior 1 – Sāra Anna Cera&Emanuela Līga Veinberga – Pidžamballīte

  • 3.vieta – Duo Junior 1 Kerija Maija Ošeniece&Marta Osipova – Es vēlos ko teikt

  • 1.vieta – Duo Junior 2 – Elīna Ļubļinska&Agate Seržante – Divas es

  • 2.vieta – Impro Junior 1 – Denīze Barauska

  • 1.vieta – Impro Junior 2 –Sabīne Grīsle

  • 2.vieta – Impro Junior 2 – Annika Koklīte

  • 3.vieta – Impro Junior 2 – Agate Seržante

  • 4.vieta – Impro Junior 2 – Elīna Ļubļinska

  • 5.vieta – Impro Junior 2 – Niola Ose

  • 6.vieta – Impro Junior 2 – Alīna Beata Švaiko

  • 2.vieta – B Mini Kids – pirmsskolas grupa – Spilvenprieks

  • 1.vieta – B Children – pirmsskolas studija – Kinomīļi

  • 2.vieta – B Children - jaunākā studija – Skudru terārijs

  • 1.vieta – B Juniors 2 – vidējais pamats – Bezpajumtnieki

  • 1.vieta – A Children show – sākumskola – Bur man buri, skaud man skauģi! 

  • 2.vieta – A Children contemporary – sākumskola – Meža fejas

  • 2.vieta – A Junior small show – sākumskola – Kaķu laiks

  • 1.vieta – A Junior Show – mazais sastāvs – Augstāk par zemi

  • 3.vieta – A Junior show – jaunākais pamats – Dimensiju labirintos

  • 2.vieta – A Junior pop dance – mazais sastāvs – Laimes baloniņš

  • 3.vieta – A Junior contemporary – mazais sastāvs – Atspulgs

  • 5.vieta – A Junior contemporary – jaunākais pamats – Katram savs matracītis? 

  • 1.vieta – A Junior 2 show dance – vidējā izlase – New tango.

  • 1.vieta – A Junior 2 contemporary – Sibīrijas bērni

  • 2.vieta – Adult show dance – vecākā izlase – Ļaudavas 

  • 2.vieta – Adult pop dance – apvienotā grupa (vidējā izlase un vecākā izlase) Youtubere

 

Mūsdienu deju kolektīvu repertuāra apguves skate, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem [26.04.2019.] - 

  • Vecākā izlase – deja “Skelets skapī”- Augstākā pakāpe – 39,7 punkti 

  • Vidējā izlase – deja “Atbalsta tvēriens”- Augstākā pakāpe – 39,6 punkti

  • Vidējā izlase – deja “Kas tu būsi?”- Augstākā pakāpe – 39,3 punkti 

  • Sākumskolas pamatsastāvs – deja “Ejam spēlēties” – Augstākā pakāpe - 38,8 punkti 

  • Mazais sastāvs – deja “Sekojums”- Augstākā pakāpe - 38,6 punkti 

  • Jaunākais pamatsastāvs – deja “Stafete ar puisi”- Augstākā pakāpe – 37,7 punkti –

       horeogrāfi Annika Andersone (meiteņu daļa)/Edīte Ābeltiņa

  • Jaunākais pamatsastāvs – deja “Dimensiju labirintos”- Augstākā pakāpe – 37,6 punkti 

  • Vecākā izlase – deja “Ragaines”- Augstākā pakāpe – 36,7 punkti 

  • Sākumskolas pamatsastāvs – deja “Draudzība”- Augstākā pakāpe – 36,5 punkti 

  • Mazais sastāvs – deja “Izrauties no pūļa”- Augstākā pakāpe – 36,5 punkti 

  • Vidējais pamatsastāvs – deja “Dzīve uz čemodāniem” – 1. pakāpe – 34,7 punkti 

  • Jaunākā studija – deja “Microbu tusiņš”- 1. pakāpe – 34,6 punkti 

  • Pirmsskolas studija – deja “Microbu tusiņš”- 1. pakāpe – 34,00 punkti 

 

International dance championship “EUROPEAN CUP 2019” [26.04.-27.04.2019.] - 

  • 1.vieta Pop dance big team Children – jaunākais pamatsastāvs (Dimensiju labirintos)

  • 1.vieta Pop dance big team Junior – vidējā izlase (New tango)

  • 1.vieta Contemporary big team Children – sākumskolas pamatsastāvs (Meža fejas)

  • 1.vieta Contemporary big team Junior – vidējais pamatsastāvs (Bomži)

  • 2.vieta Pop dance big team Children – pirmsskolas studija (Kinomīļi)

  • 2.vieta Contemporary big team Children – jaunākais pamatsastāvs (Pirmie soļi ārā no ligzdas)

  • 2.vieta Contemporary big team Junior – vidējā izlase (Izglābtie)

  • 2.vieta Show dance small team Children – sākumskolas pamatsastāvs (Kaķu laiks)

  • 2.vieta Contemporary big team Adult – vecākā izlase (C4H2O4)

  • 2.vieta Show dance big team – sākumskolas pamatsastāvs (Bur man buri, skaud man skauģi) 

  • 2. vieta Show dance big team Junior – vidējā izlase (Sibīrijas bērni)

  • 3.vieta The Best Mini Kids – pirmsskolas iesācēji un turpinātāji (Spilvenprieks)

  • 3.vieta Contemporary big team Juniors – mazais sastāvs (Atspulgs)

  • 3. vieta Show dance big team Junior – mazais sastāvs (Laimes baloniņš)

  • 4.vieta Show dance big team Children – jaunākais pamatsastāvs (Augstāk par zemi)

  • 4.vieta Show dance big team Junior – vidējais pamatsastāvs (La petit secret)

  • 6.vieta Pop dance big team Children – jaunākā studija (Skudru terārijs)

 

 

KONCERTI - 

  • Benefices 20 gadu jubilejas concerts “Pašportrets” Jelgavas pilsētas kultūras namā [06.04.2019]

  • XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Mūsdienu deju lielkoncerta AUGSTĀK PAR ZEMI modelēšanas koncerts [26.10.2019.]

 

ĪPAŠIE NOTIKUMI - 

  • Dejas balvas 2019 pasniegšanas ceremonija Rīgas Čehova krievu teātrī [29.04.2019.] 

  • Dejas izrāde “Gorodki. Veltījums Sibīrijas bērniem” – izrādes Siguldas, Tukuma, Liepājas un Jelgavas kultūras namos

2020

KONKURSU SASNIEGUMI - 

„LITHUANIA SHOW DANCE AND CONTEMPORARY DANCE CHAMPIONSHIP 2020“ [07.03.2020.] - 

  • 1. vieta - Show dance juniors duo - deja "Nenāc man tuvumā" Sabīne Grīsle, Elīna Ļubļinska

  • 1. vieta - contemporary childrens formation - sākumsskolas izlase, deja "Krustpunkts"

  • 1.vieta - show dance juniors small groups - vecākā izlase, deja "Indietes sirds"

  • 2. vieta - Show dance childrens formation - sākumsskolas izlase, deja "Burmanburi"

  • 2. vieta - contemporary childrens formation -  jaunākais patas, deja "Izpīties sevī"

  • 2. vieta - contemporary adults formation - vecākā izlase, deja "Depresija"

  • 2.vieta - show dance childrens small groups - sākumsskolas izlase, deja "Kaķi"

  • 2.vieta - show dance adult small group - vecākā izlase, deja "Izmisums"

  • 2. vieta - contemporary childrens small group - sākumsskolas izlase, deja "Meža fejas"

  • 2. vieta - contemporary adults small group - vecākā izlase, deja "Tilts"

  • 3. vieta - Show dance childrens formation - sākumsskolas studija, deja "Kinomīļi"

  • 3. vieta - Show dance juniors formation - vidējā izlase, deja "Kas zina ko grib, var ko grib"

  • 3. vieta - Show dance adult formation - vecākā izlase, deja "Monētas divas puses” 

  • 3. vieta - contemporary juniors small group - vidējā izlase, deja "Augstāk par zemi”

  • 3. vieta - Show dance childrens duo - deja "Saglabāt" Justīne Rēdliha, Agate Boitmane

  • 4. vieta - contemporary improvisation childrens solo - Annemarija Cvetkova

  • 4. vieta - Show dance juniors duo - deja"Klaunu laiks"Kristiāna Evita Ivanova, Jekaterina Loce

  • 4. vieta - Show dance juniors formation - vidējais pamats, deja "Prātuļi"

  • 4. vieta - contemporary juniors formation - vidējais pamats, deja "Bezpajumtnieki"

  • 5. vieta - Show dance childrens duo - deja "Košļenes" Elza Ozoliņa, Alise Apse

  • 5. vieta - contemporary improvisation childrens solo - Madara Iļjučonoka

  • 6. vieta - contemporary improvisation childrens solo - Marta Vugule

  • 7. vieta - contemporary improvisation childrens solo - Agate Boitmane

  • 8. vieta - contemporary juniors formation - vidējā izlase, deja "Atspulgs"

 

International online dance competition “Tukums Cup 2020” [12.11.2020.] - 

  • 1.vieta – duets – Melisa Miglāne un Emanuela Līga Veinberga (Kas zina, ko grib, var ko grib)

  • 1.vieta – duets – Airita Balinska un Monta Nonberga (Kinomīļi)

  • 2.vieta – duets- Kristīne Evita Ivanova un Niola Ose (Tilts)

  • 2.vieta – solo - Adrija Bensone (Izrauties no laika)

  • 2.vieta – duets – Luīze Veilande un Melānija Briuņa (Bur man buri)

  • 2.vieta – duets – Marta Osipova un Sāra Anna Cera (Sasmaržot pavasari)

  • 2.vieta – solo – Marta Vugule (Kas es esmu)

  • 2.vieta – solo – Justīne Rēdliha (Saimes raksti)

  • 2.vieta – solo – Roberta Bacāne (Meža feja)

  • 2.vieta – duets – Justīne Rēdliha un Agate Boitmane (Būt blakus)

  • 2.vieta – duets – Elīna Pivaroviča un Kerija Maija Ošeniece (Klaunu laiks)

  • 3.vieta – duets - Ariella Natukunda Bandeniece un Dārta Ance Bensone (Ziemas deja)

  • 3.vieta – duets – Agate Boitmane un Elza Ozoliņa (Košļenes)

  • 3.vieta – duets – Denīze Barauska un Marta Vugule (Stafete ar kubu)

  • 3.vieta – solo – Emanuela Līga Veinberga (Atbalss)

  • 3.vieta – duets – Tīna Orole un Katrīna Ozola (Kaķu laiks)

  • 3.vieta – solo – Katrīna Ozola (Indietes sirds)

  • 4.vieta – solo - Agate Seržante (Šūpoties dzirkstelē)

  • 4.vieta – duets - Elīna Ļubļinska un Sabīne Grīsle (Izmisums)

  • 4.vieta – solo – Elīna Pivaroviča (Atspulgs)

  • 5.vieta – duets – Valērija Zīle un Evita Leonora Lukstiņa (Tur, aiz horizonta)

  • 5.vieta – solo – Evelīna Veide (Bur man buri)

 

International online dance competition “Tukums Cup 2020” Improvisation [13.11.2020.] - 

  • 1.vieta – impro – Sabīne Grīsle

  • 1.vieta – impro – Agate Boitmane

  • 1.vieta – impro – Tīna Orole

  • 2.vieta – impro – Elza Ozoliņa

  • 2.vieta – impro – Melānija Briuņa

  • 3.vieta – impro – Elīna Ļubļinska

  • 3.vieta – impro – Evelīna Veide

  • 3.vieta – impro – Luīze Veilande

  • 4.vieta – impro – Niola Ose

  • 4.vieta – impro – Madara Iļjučonoka

  • 4.vieta – impro – Emīlija Vaicjanoka

  • 5.vieta – impro – Emanuela Līga Veinberga

  • 5.vieta – impro – Nikola Kaļķe

  • 5.vieta – impro – Aksels Simkins

  • 6.vieta – impro – Roberta Bacāne

  • 6.vieta – impro – Adriana Simanoviča

  • 8.vieta – impro – Denīze Barauska

  • 13.vieta – impro - Evita Leonora Lukstiņa

  • 14.vieta – impro – Melisa Miglāne

 

 

KONCERTI - 

  • Benefices koncerts “Šodiena ir mana mīļākā diena” Jelgavas Pasta salā [11. un 12.07.2020.]

 

 

ĪPAŠIE NOTIKUMI - 

  • Īpašais Benefices ziemas videoklips “Benefice ziemā” Langervaldes mežā