2021

KONKURSU SASNIEGUMI - 

Konkurss "Lithuanian Autumn cup 2021" Lietuvā [16.09.21] - 

  • 4. vieta - Adrija Bensone (solo)

  • 4. vieta - Marta Osipova un Sāra Anna Cera (duo)

Čempionāts "WORLD OF DANCE BULGARIA 2021" Bulgārijā, Sofijā [26.11.-28.11] -

  • 5. vieta - Elīna Ļubļinska (Solo - Ieraudzīt sevi)

  • 6. vieta - Emanuela Līga Veinberga un Elīna Pivaroviča (Duets - Robežas)

  • 7. vieta - Keita Patrīcija Krūmiņa un Madlēna Rautmane (Duets - Augstāk par zemi)

  • 8.vieta Elīna Ļubļinska, Elīna Pivaroviča, Emanuela Līga Veinberga, Melisa Miglāne, Evita Leonora Lukstiņa, Denīze Barauska (Small - Rainis)

  • 9. vieta - Annemarija Cvetkova un Justīne Rēdliha (Duets - Makšķernieki)

  • 9.vieta - Madlēna Rautmane, Keita Patrīcija Krūmiņa, Annemarija Cvetkova, Justīne Rēdliha, Emīlija Blumfelde (Small - Lakstīgalas)

Čempionāts "WORLD DANCE 2021 CHAMPIONSHIP" Čehijā, Liberecā [08.12.-12.12.] -​

  • 1. vieta – Agate Boitmane (Solo - Indietes sirds)

  • 2.vieta  – Elīna Ļubļinska  (Solo - Uzdrīksties)

  • 5. vieta – Adrija Bensone  (Solo - Iekšējais Tu)

  • 6. vieta – Monta Nonberga (Solo - Stafete)

  • 1. vieta – Adrija Bensone un Elīna Ļubļinska (Duets - Depresija)

  • 3. vieta – Agate Boitmane un Emīlija Vaicjanoka (Duets - Lakstīgalas)

  • 4. vieta – Monta Nonberga un Ieva Blumfelde (Duets - Odi)

 

 

KONCERTI - 

  • Benefices āra koncerts, Alus darītavas ''Viedi'' āra teritorijā - Tematiskais dejas pikniks "...vispār mīliet pāri lielām un stiprām lietām (I. Ziedonis)" [23.07.2021.- 24.07.2021]

  • Piedalīšanās #DziedunDejo2021 atklāšanas tiešraidē "Svētki esam mēs" LTV1 eterā [18.09.]

 

 

ĪPAŠIE NOTIKUMI - 

  • Deju studijas “Benefice” pandēmijas triloģija. Video stāsts 3 daļās par pandēmijas sajūtām

      (1. daļa – Epidēmijas sākums, 2. daļa – Vēlme izlauzties, 3. daļa – Brīvība)

  • Deju klipu filmēšana – Dance in Mītava 

  • XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku, mūsdienu deju lielkoncerta videostāsta ''Augstāk par zemi'' etīžu filmēšana (Piedalījās 5 vecuma grupas) [2.07.2021]

  • XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku, mūsdienu deju lielkoncerta videostāsta ''Augstāk par zemi'' deju filmēšana (Piedalījās 6 vecuma grupas) [11.07.2021]

  • Konkursā "Lithuanian Autumn Cup 2021" kolektīva vadītājai - Annikai Andersonei - pasniegta balva nominācijā "Dekādes horeogrāfs" par deju "Sibīrijas bērni" [16.10.2021]

  • XII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mūsdienu deju koncertstāsta "Augstāk par zemi" pirmizrāde LTV1

2022

KONKURSU SASNIEGUMI - 

Konkurss "ZIEMA 2022" Hanzas vidusskolā, Rīgā [29.01.] - 

Formācija:

  • 1.vieta  vidējam pamatkursam (Telts)

  • 1.vieta  vidējam premiumkursam (Lakstīgalas)

  • 1.vieta vecākajam premiumkursam (Sliekas)

  • 2.vieta sākumskolas premiumkursam (Gultas)

   

Small:

  • 1.vieta - Agate Boitmane, Annemarija Cvetkova, Elza Ozoliņa, Keita Patrīcija Krūmiņa, Madlēna Rautmane, Melānija Briuņa, Tīna Orole (Small - Bur man buri)

   

Dueti un Solo:

  • 1.vieta - Elza Ozoliņa un Madlēna Rautmane (Duets - Augstāk par zemi)

  • 1.vieta - Monta Nonberga un Ieva Blumfelde (Duets - Odi)

  • 1.vieta - Emanuela Līga Veinberga un Elīna Pivaroviča (Duets - Robežas)

  • 1.vieta - Agate Boitmane (Solo - Indietes sirds)

  • 1.vieta - Tīna Orole (Solo - Kodama)

  • 2.vieta - Monta Nonberga (Solo - Stafete)

   

Improvizācija:

  • 2.vieta - Annemarija Cvetkova (Children)

  • 3.vieta - Justīne Rēdliha (Children)

  • 5.vieta - Luīze Veilande (Children)

  • 6.vieta - Aurēlija Pošeika (Children)

  • 7.vieta - Agate Boitmane (Children)

  • 10.vieta - Elza Ozoliņa (Children)

  • 10.vieta - Ieva Blumfelde (Children)

  • 12.vieta - Alise Kiršteine (Children)

  • 3.vieta - Keita Patrīcija Krūmiņa (Junior)

  • 4.vieta - Evita Leonora Lukstiņa (Junior)

  • Dala 5. un 6. vietu - Emīlija Blumfelde (Junior)

  • Dala 5. un 6. vietu - Laura Grieze-Putniņa (Junior)