2021

KONKURSU SASNIEGUMI - 

Konkurss "Lithuanian Autumn cup 2021" Lietuvā [16.09.21] - 

  • 4. vieta - Adrija Bensone (solo)

  • 4. vieta - Marta Osipova un Sāra Anna Cera (duo)

Čempionāts "WORLD OF DANCE BULGARIA 2021" Bulgārijā, Sofijā [26.11.-28.11] -

  • 5. vieta - Elīna Ļubļinska (Solo - Ieraudzīt sevi)

  • 6. vieta - Emanuela Līga Veinberga un Elīna Pivaroviča (Duets - Robežas)

  • 7. vieta - Keita Patrīcija Krūmiņa un Madlēna Rautmane (Duets - Augstāk par zemi)

  • 8.vieta Elīna Ļubļinska, Elīna Pivaroviča, Emanuela Līga Veinberga, Melisa Miglāne, Evita Leonora Lukstiņa, Denīze Barauska (Small - Rainis)

  • 9. vieta - Annemarija Cvetkova un Justīne Rēdliha (Duets - Makšķernieki)

  • 9.vieta - Madlēna Rautmane, Keita Patrīcija Krūmiņa, Annemarija Cvetkova, Justīne Rēdliha, Emīlija Blumfelde (Small - Lakstīgalas)

Čempionāts "WORLD DANCE 2021 CHAMPIONSHIP" Čehijā, Liberecā [08.12.-12.12.] -​

  • 1. vieta – Agate Boitmane (Solo - Indietes sirds)

  • 2.vieta  – Elīna Ļubļinska  (Solo - Uzdrīksties)

  • 5. vieta – Adrija Bensone  (Solo - Iekšējais Tu)

  • 6. vieta – Monta Nonberga (Solo - Stafete)

  • 1. vieta – Adrija Bensone un Elīna Ļubļinska (Duets - Depresija)

  • 3. vieta – Agate Boitmane un Emīlija Vaicjanoka (Duets - Lakstīgalas)

  • 4. vieta – Monta Nonberga un Ieva Blumfelde (Duets - Odi)

 

 

KONCERTI - 

  • Benefices āra koncerts, Alus darītavas ''Viedi'' āra teritorijā - Tematiskais dejas pikniks "...vispār mīliet pāri lielām un stiprām lietām (I. Ziedonis)" [23.07.2021.- 24.07.2021]

  • Piedalīšanās #DziedunDejo2021 atklāšanas tiešraidē "Svētki esam mēs" LTV1 eterā [18.09.]

 

 

ĪPAŠIE NOTIKUMI - 

  • Deju studijas “Benefice” pandēmijas triloģija. Video stāsts 3 daļās par pandēmijas sajūtām

      (1. daļa – Epidēmijas sākums, 2. daļa – Vēlme izlauzties, 3. daļa – Brīvība)

  • Deju klipu filmēšana – Dance in Mītava 

  • XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku, mūsdienu deju lielkoncerta videostāsta ''Augstāk par zemi'' etīžu filmēšana (Piedalījās 5 vecuma grupas) [2.07.2021]

  • XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku, mūsdienu deju lielkoncerta videostāsta ''Augstāk par zemi'' deju filmēšana (Piedalījās 6 vecuma grupas) [11.07.2021]

  • Konkursā "Lithuanian Autumn Cup 2021" kolektīva vadītājai - Annikai Andersonei - pasniegta balva nominācijā "Dekādes horeogrāfs" par deju "Sibīrijas bērni" [16.10.2021]

  • XII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mūsdienu deju koncertstāsta "Augstāk par zemi" pirmizrāde LTV1

2022

KONKURSU SASNIEGUMI - 

Konkurss "ZIEMA 2022" Hanzas vidusskolā, Rīgā [29.01.] - 

Formācija:

  • 1.vieta  vidējam pamatkursam (Telts)

  • 1.vieta  vidējam premiumkursam (Lakstīgalas)

  • 1.vieta vecākajam premiumkursam (Sliekas)

  • 2.vieta sākumskolas premiumkursam (Gultas)

   

Small:

  • 1.vieta - Agate Boitmane, Annemarija Cvetkova, Elza Ozoliņa, Keita Patrīcija Krūmiņa, Madlēna Rautmane, Melānija Briuņa, Tīna Orole (Small - Bur man buri)

   

Dueti un Solo:

  • 1.vieta - Elza Ozoliņa un Madlēna Rautmane (Duets - Augstāk par zemi)

  • 1.vieta - Monta Nonberga un Ieva Blumfelde (Duets - Odi)

  • 1.vieta - Emanuela Līga Veinberga un Elīna Pivaroviča (Duets - Robežas)

  • 1.vieta - Agate Boitmane (Solo - Indietes sirds)

  • 1.vieta - Tīna Orole (Solo - Kodama)

  • 2.vieta - Monta Nonberga (Solo - Stafete)

   

Improvizācija:

  • 2.vieta - Annemarija Cvetkova (Children)

  • 3.vieta - Justīne Rēdliha (Children)

  • 5.vieta - Luīze Veilande (Children)

  • 6.vieta - Aurēlija Pošeika (Children)

  • 7.vieta - Agate Boitmane (Children)

  • 10.vieta - Elza Ozoliņa (Children)

  • 10.vieta - Ieva Blumfelde (Children)

  • 12.vieta - Alise Kiršteine (Children)

  • 3.vieta - Keita Patrīcija Krūmiņa (Junior)

  • 4.vieta - Evita Leonora Lukstiņa (Junior)

  • Dala 5. un 6. vietu - Emīlija Blumfelde (Junior)

  • Dala 5. un 6. vietu - Laura Grieze-Putniņa (Junior)

LITHUANIAN CHAMPIONSHIP 2022 Radviliškis, Lietuvā [12.03.-13.03]

Improvizācija:

  • 3.vieta - Roberta Bacāne (Children)

  • 3.vieta - Marija Ļvova (Junior 1)

  • 2.vieta - Elīna Ļubļinska (Adults)

  • 2.vieta - Luīze Veilande (Children)

  • 5.vieta - Elfa Baškevica (Children)

  • 6.vieta - Kristīne Ieva Ozola (Juniors 1)

Dueti un solo:

  • 3.vieta - Melānija Briuņa 

  • 4.vieta - Tīna Orole 

  • 5.vieta - Elīna Ļubļinska 

  • 7.vieta - Adrija Bensone

  • 3.vieta - Anda Vilsone un Līva Gaile (Kožļenes)

  • 1.vieta - Monta Nonberga un Justīne Siliņa (Soliņš)

  • 2.vieta - Luīze Veilande un Alise Kiršteine (Bomži)

  • 5.vieta - Dārta Stillere un Aurēlija Pošeika (Meža fejas)

  • 6.vieta - Ieva Blumfelde un Monta Nonberga (Odi)

  • 7.vieta - Rebeka Čudare un Adriana Simanoviča (Kožļenes)

  • 5.vieta - Madlēna Rautmane un Elza Ozoliņa (Kubi)

  • 6.vieta - Kristīne Ieva Ozola un Laura Grieze-Putniņa (Dauka)

  • 1.vieta - Elīna Pivaroviča un Emanuēla Līga Veinberga (Robežas)

  • 4.vieta - Marta Osipova un Elīna Pivaroviča 

  • 3.vieta - Adrija Bensone un Elīna Ļubļinska (Izglābtie)

 

Small:

  • 3.vieta - Līva Gaile; Justīne Siliņa; Luīze Veilande; Monta Nonberga; Ieva Blumfelde; Adriana Simanoviča; Alise Kiršteine (Kaķi)

  • 5.vieta - Emīlija Blumfelde; Tīna Orole; Melānija Briuņa; Elza Ozoliņa; Madlēna Rautmane; Roberta Bacāne; Loreta Tauriņa (Raganas)

  • 3.vieta - Emīlija Blumfelde; Sāra Aleksandra Ozoliņa; Kristīne Ieva Ozola; Laura Grieze-Putniņa; Emīlija Vaicjanoka; Viktorija Voronko; (Klauni)

  • 1.vieta - Adrija Bensone; Elīna Ļubļinska; Elīna Pivaroviča; Marta Osipova; Melisa Miglāne; Kerija Maija Ošeniece; Emanuēla Līga Veinberga (Tango)

 

Formācijas:

  • 3.vieta - Sāk.premium, (Gultas)

  • 4.vieta - Vid.premium. (Lakstīgalas)

  • 3.vieta - Vec.premium. (Rainis)

  • 3.vieta - Pirmskola (Skrituļi)

  • 3.vieta - Sāk.pamat. (Kinomīļi)

  • 4.vieta - Vid.pamat. (Telts)

  • 2.vieta - Vec.premium. (Sliekas)

Grand prix: 4.vieta

TUKUMA CUP 2022 Tukumā [25.03.-26.03]

Improvizācija:

  • 3.vieta Luīze Veilande (Children)

  • 3.vieta Melānija Briuņa (Children)

  • 2.vieta - Marija Ļvova (Juniors 1)

  • 3.vieta - Elīna Ļubļinska (Adults)

 

Dueti un solo:

  • 1.vieta - Melānija Briuņa (Kas es esmu?)

  • 2.vieta - Elza Ozoliņa (Redzi)

  • 3.vieta - Tīna Orole (Sajūti sevi)

  • 3.vieta - Monta Nonberga (Augstāk par zemi)

  • 2.vieta - Roberta Bacāne (Sibīrijas bērni)

  • 2.vieta - Melisa Miglāne  

  • 3.vieta - Elīna Ļubļinska (Omm)

  • 3.vieta - Linda Kursīte un Rolanda Bacāne (Draudzība uz kubiem)

  • 1.vieta - Monta Nonberga un Justīne Siliņa (Soliņš)

  • 3.vieta - Dārta Stillere un Aurēlija Pošeika (Meža fejas)

  • 1.vieta - Luīze Veilande un Alise Kiršteine (Bomži)

  • 2.vieta - Ieva Blumfelde un Monta Nonberga (Odi)

  • 3.vieta - Ieva Blumfelde un Madara Rimša (Raganas)

  • 3.vieta - Rebeka Čudare un Adriana Simonoviča (Kožļenes)

  • 3.vieta - Anda Vilsone un Līva Gaile (Kožļenes)

  • 2.vieta - Madlēna Rautmane un Elza Ozoliņa (Kubi)

  • 2.vieta - Kristīne Ieva Ozola un Laura Grieze-Putniņa (Dauka)

  • 2.vieta - Elīna Pivaroviča un Emanuēla Līga Veinberga (Robežas)

  • 3.vieta - Marta Osipova un Sāra Anna Cera

 

Small:

  • 1.vieta - Līva Gaile; Justīne Siliņa; Luīze Veilande; Monta Nonberga; Ieva Blumfelde; Adriana Simanoviča; Alise Kiršteine (Kaķi)

  • 2.vieta - Emīlija Blumfelde; Tīna Orole; Melānija Briuņa; Elza Ozoliņa; Madlēna Rautmane; Roberta Bacāne; Loreta Tauriņa (Raganas)

  • 2.vieta - Emīlija Blumfelde; Sāra Aleksandra Ozoliņa; Kristīne Ieva Ozola; Laura Grieze-Putniņa; Emīlija Vaicjanoka; Viktorija Voronko (Man ir viena maza bumbiņa)

  • 2.vieta - Evita Eleonora Lukstiņa; Sāra Anna Cera; Elīna Ļubļinska; Elīna Pivaroviča; Marta Osipova; Melisa Miglāne; Kerija Maija Ošeniece; Emanuēla Līga Veinberga (Tango)

 

Formācijas:

  • 3.vieta - Pirmskola (Draudzība uz skrituļiem)

  • 1.vieta - Sāk.premium, (Labā, kreisā, trīs, četri hops)

  • 1.vieta - Vid.premium. (Lakstīgalas)

  • 2.vieta - Vec.premium. (Rainis)

  • 2.vieta - Sāk.pamat. (Kinomīļi)

  • 2.vieta - Vid.pamat. (Tikšanās vietu mainīt nedrīkst)

  • 3.vieta - Vec.premium. (Sliekas)

 

‘’Mamai’’ festivāls 2022 Viļņā [07.05.]

Dueti un solo:

  • 1.vieta - Monta Nonberga (Augstāk par zemi)

  • 2.vieta - Monta Nonberga (Pelnrušķīte (balets)) 

  • 1.vieta - Melānija Briuņa (Kas es esmu?) 

  • 2.vieta - Tīna Orole (Sajūti sevi) 

  • 2.vieta - Elza Ozoliņa (Redzi)  

  • Grand prix - Elīna Ļubļinska (Omm)

  • 1.vieta - Adrija Bensone (Iekšējais tu)

  • 1.vieta - Monta Nonberga un Justīne Siliņa (Soliņš) 

  • 1.vieta - Ieva Blumfelde un Monta Nonberga (Odi)

  • 2.vieta - Dārta Stillere un Aurēlija Pošeika (Meža fejas) 

  • 2.vieta - Anda Vilsone un Līva Gaile (Kožļenes)

  • 1.vieta - Luīze Veilande un Alise Kiršteine (Bezpajumtnieki)

  • 1.vieta - Adrija Bensone un Elīna Ļubļinska (Izglābtie) 

  • 1.vieta - Elīna Pivaroviča un Emanuēla Līga Veinberga (Robežas)

 

Small:

  • 1.vieta un Grand Prix - Līva Gaile; Justīne Siliņa; Luīze Veilande; Monta Nonberga; Ieva Blumfelde; Anda Vilsone; Alise Kiršteine (Kaķu laiks) 

Adults:

  • 1.vieta - Adrija Bensone; Elīna Ļubļinska; Elīna Pivaroviča; Marta Osipova; Melisa Miglāne; Evita Lukstiņa; Emanuēla Līga Veinberga (New tango)

 

Formācijas:

  • 1.vieta un Grand Prix - Pirmsskola (Skrituļdēļu draudziņi) 

  • 1.vieta - Sāk.premium. (Gaismā)

  • 1.vieta - Sāk.premium. (3,4 hops)

  • 1.vieta - Sāk.pamat. (Kinomīļi)

  • 1.vieta - Vid.premium. (Lakstīgalas)

  • 1.vieta un Grand Prix - Vid.premium. (33.apskāvieni)

  • 2.vieta - Vid.pamat. (Notikums mežā)

  • 1.vieta un Grand Prix - Vec.premium. (Kas zina ko grib - spēj, ko grib)

  • 2.vieta - Vec.premium. (Sliekas)

LATVIAN OPEN DANCE CHAMPIONSHIP 2022 ATTA centrā Rīgā [15.05.]

Improvizācija:

  • 3.vieta - Melānija Briuņa (Children)

  • 5.vieta - Aurēlija Pošeika (Children)

  • 6.vieta - Alise Kiršteina (Children)

Dueti un solo:

  • 2.vieta - Melānija Briuņa (Kas es esmu)

  • 3.vieta - Monta Nonberga (Augstāk par zemi)

  • 1.vieta - Elīna Ļubļinska (Omm)

  • 2.vieta - Adrija Bensone (Iekšējais tu)

  • 1.vieta - Monta Nonberga un Justīne Siliņa (Draudzība) 

  • 3.vieta - Dārta Stillere un Aurēlija Pošeika (Meža fejas)

  • 1.vieta - Luīze Veilande un Alise Kiršteine (Bezpajumtnieki)

  • 2.vieta - Ieva Blumfelde un Monta Nonberga (Mutācijas rezultātā)

  • 6.vieta - Anda Vilsone un Līva Gaile (Kožļenes)

  • 1.vieta - Elīna Pivaroviča un Emanuela Līga Veinberga (Robežas)

 

Small:

  • 1.vieta - Līva Gaile; Justīne Siliņa; Luīze Veilande; Monta Nonberga; Ieva Blumfelde; Anda Vilsone; Alise Kiršteine (Kaķu laiks)

Formācijas:

  • 1.vieta - Sāk.premium. (Gaismā)

  • 1.vieta - Sāk.premium. (3,4 hops) 

  • 1.vieta - Vec.premium. (New tango) 

  • 3.vieta - Vec.premium. (Sliekas) 

  • 1.vieta - Vec.premium. (Kas zin ko grib - spēj, ko grib) 

Dancers summer fest 2022 Masti kvartāla, Ozolniekos [19.06.]

Improvizācija:

  • 6.vieta - Luīze Veilande (Children)

Dueti un solo:

  • 1.vieta - Monta Nonberga (Augstāk par zemi)

  • 2.vieta - Melānija Briuņa (Kas es esmu?)

  • 4.vieta - Elza Ozoliņa (Redzi)

  • 5.vieta - Tīna Orole (Sajūti sevi)

  • 1.vieta - Monta Nonberga (Pelnrušķīte (balets))

  • 1.vieta - Luīze Veilande un Alise Kiršteine (Bezpajumtnieki)

  • 2.vieta - Dārta Stillere un Aurēlija Pošeika (Meža fejas)

  • 1.vieta - Adrija Bensone un Elīna Ļubļinska (Izglābtie)

  • 2.vieta - Elīna Pivaroviča un Emanuēla Līga Veinberga (Robežas)

  • 1.vieta - Ieva Blumfelde un Monta Nonberga (Odi)

  • 2.vieta - Anda Vilsone un Līva Gaile (Kožļenes)

 

Small:

  • 1.vieta - Līva Gaile; Justīne Siliņa; Dārta Ance Bensone; Monta Nonberga; Ieva Blumfelde; Alise Kiršteine; Anda Vilsone; Aurēlija Pošeika (Tu būsi mans draugs)

  • 1.vieta - Līva Gaile; Justīne Siliņa; Luīze Veilande; Monta Nonberga; Ieva Blumfelde; Alise Kiršteine; Anda Vilsone (Kaķi)

  • 1.vieta - Alise Kiršteine; Justīne Siliņa; Dārta Ance Bensone; Dārta Stillere; Monta Nonberga; Ieva Blumfelde; Rebeka Čudare; Aurēlija Pošeika (Tuvāk virsotnei)

 

Formācijas:

  • 1.vieta - Sāk.premium. un pirmkurss (Guli, guli)

  • 2.vieta - Pirmkurss (Ūdens pilītes)

  • 1.vieta - Vid.premium. (Rituāls)

  • 1.vieta - Vid.premium. (Rumulēšanās)

  • 1.vieta - Sāk.premium, (Gaisma)

  • 1.vieta - Vid.premium. (33 apskāvieni)

  • 1.vieta - Vec.premium. (Smagi, grūti kalnā kāpu)

  • 2.vieta - Vid.premium. (Lakstīgalas)

  • 1.vieta - Vec.premium. (Kas zin, ko grib, var, ko grib)

  • 2.vieta - Vec.premium. (Sliekas)

KONCERTI - 

  • Sezonas noslēguma koncerts ''Saulgriežu rita mistrojums'' [19.06.2022.]

ĪPAŠIE NOTIKUMI - 

  • Boo telts atklāšana [11.05.2022]

  • Starptautiskais baleta festivāls ''Kurzemes klasika'' [16.07.2022.]