top of page
Anchor 1

2023

KONKURSU SASNIEGUMI - 

Konkurss "Lithuanian mini cup 2023" Lietuvā [04.-05.02.23] - 

Improvizācija:

  • Monta Nonberga - 1.vieta

  • Everita Ozola - 1.vieta

  • Anda Vilsone - 1.vieta

  • Elfa Hetere Baškevica - 1.vieta

  • Tīna Orole - 2.vieta

  • Justīne Siliņa - 2.vieta

  • Elizabete Lamaha - 2.vieta

  • Gerda Kočina - 2.vieta

  • Una Bērziņa - 2.vieta

  • Līva Gaile - 3.vieta

  • Luīze Veilande - 3.vieta

  • Rolanda Bacāne - 3.vieta

  • Rebeka Jansone - 3.vieta

  • Aurēlija Pošeika - 4.vieta

  • Agate Boitmane - 6.vieta

  • Melānija Briuņa - 6.vieta

Solo:

  • Monta Nonberga - 2.vieta

Dueti:

  • Aurēlija un Ieva - 2.vieta

  • Anda un Līva - 1.vieta

  • Rebeka un Elfa - 3.vieta

  • Alise un Luīze - 5.vieta

Mazie sastāvi:

  • Ieelpa, izelpa - 7.vieta

  • Tu būsi mans draugs - 3.vieta

Lielās dejas:

  • Konveijers - 1.vieta

  • Indietes sirds - 1.vieta

  • Gaisma - 2.vieta

  • Labs darbiņš, kas padarīts - 2.vieta

  • Ūdens pilītes - 3.vieta

  • Lakstīgalas - 6.vieta

Konkurss "Latvian open dance championship" ATTA centrā [04.03.23] - 

Improvizācija:

  • Luīze Veilande - 1.vieta

  • Aurēlija Pošeika - 4.vieta

  • Alise Kiršteine - 5.vieta

  • Elfa Hetere Baškevica - 6.vieta

  • Elza Ozoliņa - 3.vieta

  • Tīna Orole - 4.vieta

  • Agate Boitmane - 6.vieta

Solo:

  • Monta Nonberga - 1.vieta

Dueti:

  • Monta un Dārta - 1.vieta

  • Anda un Monta - 2.vieta

  • Aurēlija un Ieva - 3.vieta

Mazie sastāvi:

  • Ieelpa, izelpa (vid.prem.) - 1.vieta

  • Tu būsi mans draugs (sāk.prem.) - 1.vieta

  • Ekshumācija (vec.prem.) - 1.vieta

  • Lellīte Lollīte (sāk.pam.) - 2.vieta

Lielās dejas:

  • Konveijers - 4.vieta

  • Buļ, Buļ (sāk.prem.) - 1.vieta 

  • Ūdens pilītes (sāk.pam.) - 1.vieta

  • Gaisma (sāk.prem.) - 1.vieta

  • Labs darbiņš, kas padarīts (pirmkurss) - 2.vieta

  • Indietes sirds (sāk.prem.) - 2.vieta

  • Lakstīgalas (vid.prem.) - 2.vieta

  • New Tango (vid.prem.) - 2.vieta

  • Sliekas (vec.prem.) - 3.vieta

  • Konveijers (vid.prem.) - 4.vieta

  • Smagi, grūti kalnā kāpu (vec.prem.) - 4.vieta

Konkurss "Daugavpils open 2023 - Baltic Cypher" [02.04.23] - 

Improvizācija:

  • Everita Ozola un Monta Nonberga - 1.vieta

  • Marta Rengarte, Kristīne Ieva Ozola, Rebeka Čudare - 2.vieta

  • Aurēlija Pošeika, Melānija Briuņa - 3.vieta

  • Elfa Hetere Baškevica - 4.vieta

  • Justīne Siliņa - 5.vieta

  • Anda Vilsone - 6.vieta

  • Patrīcija Pavlovska, Dārta Ance Bensone, Elfrīda Elza Tolpežņikova, Elizabete Lamaha, Līva Gaile - 7.-11.vieta

Solo:

  • Monta Nonberga - 1.vieta (Izslēgt)

  • Elīna Ļubļinska - 1.vieta (Roses)

  • Melānija Briuņa - 4.vieta (Pass)

Dueti:

  • Monta un Dārta Ance - 1.vieta (Eņģeļi)

  • Anda un Monta - 1.vieta (Pidžamballīte)

  • Melisa un Elīna - 1.vieta (Ilūzija par pavasari)

  • Elfa Hetere un Rebeka - 2.vieta (Kurš pirmais?)

  • Emanuela Līga un Patrīcija - 2.vieta (Pavasaris)

  • Līva un Anda - 2.vieta (Satikšanās uz soliņa)

  • Aurēlija un Ieva - 3.vieta (Sasmaržot pavasari)

Mazie sastāvi:

  • New Tango (vec.prem.) - 2.vieta

Lielās dejas:

  • Buļ, Buļ (sāk.prem.) - 1.vieta un GRAND PRIX

  • Gaisma (sāk.prem.) - 2.vieta

  • Indietes sirds (sāk.prem.) - 3.vieta

  • Sliekas (vec.prem.) - 2.vieta

  • Kas zin, ko grib, var, ko grib (vec.prem.) - 3.vieta

 

Konkurss "Team Creation Beginners Show" [30.04.23] - 

Mazie sastāvi:

  • Lellīte Lollīte (sāk.pam.) - 1.vieta

Lielās dejas:

  • Labs darbiņš, kas padarīts (sāk.pam.) - 3.vieta

  • Ūdens pilītes (sāk.pam.) - 3.vieta

  • Mazā sprīdīša lielie soļi (pirmkurss) - 4.vieta

  • Ierāmēt sevi (sāk.pam.) - 5.vieta

Konkurss “SUPER SHOW” 2023 Open Latvian Dance Show Championship (25.11.), Rīgā - ATTA centrā

Solo:

  • Anda Vilsone - 3.vieta (Rasties gaismā)

  • Monta Nonberga - 1.vieta (Būt gaismā)

  • Monta Nonberga - 1.vieta (Broken places)

  • Dārta Ance Bensone - 1.vieta (ES un tikai ES!)

  • Aurēlija Pošeika - 2.vieta (Kodama)

  • Elīna Ļubļinska - 1.vieta (Where have all the children gone?)

  • Melānija Briuņa - 1.vieta (Omm)

  • Agate Boitmane - 2.vieta (Trapped)

  • Elza Ozoliņa - 3.vieta (Walking or falling)

Dueti:

  • Līva un Anda - 1.vieta (Draudzības soliņš)

  • Rebeka un Elfa - 1.vieta (Clown time)

Mazās dejas:

  • Krustpunkts (sāk.prem.) - 1.vieta + Grandprix

  • The girl behind the glass (vid.prem.) - 1.vieta

  • Exhumation (vec.prem.) - 1.vieta

Lielās dejas:

  • Putni ligzdā (pirmkurss) - 1.vieta + Grandprix

  • Centīgās skolnieces (sāk.pam.) - 1.vieta + Grandprix

  • Kvadrātsakne no 2 (sāk.prem.) - 2.vieta

  • Fire behind the wall (vid.prem.) - 1.vieta

  • Nightingale (vid.prem.) - 1.vieta

  • Buļ, buļ (vid.prem.) - 1.vieta

  • Conveyor (vid.prem.) - 3.vieta

  • Global brain (vec.prem.) - 1.vieta + Grandprix

  • Apogejs (vec.prem.) - 2.vieta

Konkurss “Lithuanian dance cup 2023” (09.12.), Klaipēdā - Lietuvā

Impro:

  • Luīze Veilande - 2.vieta 

  • Monta Nonberga - 4.vieta 

  • Dārta Ance Bensone - 6.vieta 

  • Tīna Orole - 1.vieta

Dueti:

  • Līva un Anda - 1.vieta (Draudzības soliņš)

  • Monta un Justīne - 1.vieta (Būt blakus)

  • Rebeka un Elfa - 2.vieta (Who first?)

  • Agate un Elza - 1.vieta (Mirklis)

  • Tīna un Melānija - 3.vieta (Robeža)

Mazās dejas:

  • Krustpunkts (sāk.prem.) - 1.vieta ​​

  • Indian heart (vid.prem.) - 1.vieta

  • The girl behind the glass (vid.prem.) - 2.vieta

  • Exhumation (vec.prem.) - 1.vieta

  • Breath in, breath out (vid. un vec.prem.) - 3.vieta 

  • New Tango (vec.prem.) - 4.vieta

Lielās dejas:

  • Sequence matters (sāk.prem.) - 1.vieta

  • Square root of 2 (sāk.prem.) - 1.vieta

  • Fire behind the wall (vid.prem.) - 1.vieta

  • Nightingale (vid.prem.) - 5.vieta

  • Water party (vid.prem.) - 1.vieta

  • Global brain (vec.prem.) - 2.vieta 

  • Apogee (vec.prem.) - 4.vieta

Contemporary kategorijā labākā grupa - Grandprix

Show dance kategorijā labākā grupa - Grandprix

 

KONCERTI - 

  • Profesionālās ievirzes deju skolas ''Benefice'' koncerts ''Epiphaneia''. Atklāsmes uzplaiksnījumi dejā. [19.-21.05.]

  • Profesionālās ievirzes deju skolas ''Benefice'' koncerts ''Epiphaneia''. Atklāsmes uzplaiksnījumi dejā. [06.-08.10.]

 

ĪPAŠIE NOTIKUMI - 

  • Deju skolas “Benefice” deju batli

  • Deju skolas ''Benefice'' zelta horeogrāfija

  • Piedalīšanās 28.Starptautiskā Baltijas baleta festivāla atklāšanas koncertā

KONKURSU SASNIEGUMI - 

TRT dance masters, European championship - Tartu, Igaunijā (16.-17.02.) - 

Improvizatori:

  • Monta Nonberga - 3.vieta

  • Elza Ozoliņa - 4.vieta

  • Agate Boitmane - 6.vieta

Mazie sastāvi:

  • Krustpunkts (sāk.prem.) - 3.vieta 

  • The girl behind the glass (vid.prem.) - 1.vieta

  • Exhumation (vec.prem.) - 1.vieta

  • Action and reaction (vid.prem.) - 2.vieta

  • Lielās dejas:

  • Būt blakus (sāk.prem.) - 5.vieta 

  • Kvadrātsakne no 2 (sāk.prem.) - 1.vieta

  • Fire behind the wall (vid.prem.) - 1.vieta

  • Izglābtie (vid.prem.) - 3.vieta

  • Buļ, buļ (vid.prem.) - 5.vieta

  • Konveijers (vid.prem.) - 6.vieta

  • Global brain (vec.prem.) - 3.vieta

  • Apogee (vec.prem.) - 5.vieta

Konkurss "Lithuanian mini cup 2024" Lietuvā [25.02.24.] - 

Improvizācija:

  • Dārta Bensone - 1.vieta

  • Linda Kursīte - 1.vieta

  • Monta Nonberga - 2.vieta

  • Līva Gaile - 2.vieta

  • Anda Vilsone - 2.vieta

  • Everita Ozola - 3.vieta

  • Marta Rengarte - 5.vieta

Solo:

  • Dārta Ance Bensone ''ES un tikai ES'' - 1.vieta

  • Līva Gaile - 2.vieta

  • Aurēlija Pošeika - 2.vieta

  • Monta Nonberga ''Broken places'' - 3.vieta

  • Monta Nonberga ''Būt gaismā'' - 3.vieta

Dueti:

  • Monta un Justīne - 1.vieta

  • Anda un Līva - 1.vieta

Konkurss "Tukuma cup" Tukumā [15.03.24.] - 

Lielās dejas:

  • Smukumnieču spa diena (pirmssk.pirmk.) - 2.vieta

  • Kinomīļi (sāk.pirmk.) - 2.vieta

  • Centīgās skolnieces (sāk.pam.) - 2.vieta

Improvizācija:​​

  • Melānija Briuņa - 1.vieta

  • Līva Gaile - 1.vieta

  • Anda Vilsone - 2.vieta

Solo:

  • Monta Nonberga ''Būt gaismā'' - 1.vieta

  • Monta Nonberga ''Amoriņa variācija'' - 1.vieta

  • Anda Vilsone ''Rasties gaismā'' - 3.vieta

  • Līva Gaile ''Player'' - 4.vieta

  • Elza Ozoliņa ''Walking or falling'' - 4.vieta

  • Melānija Briuņa ''Omm'' - 6.vieta

  • Monta Nonberga ''Broken places'' - 7.vieta

  • Elfa Hetere Baškevica ''Is it a lie?'' - 8.vieta

  • Aurēlija Pošeika ''Kodama'' - 9.vieta

Dueti:

  • Monta un Justīne ''Esi man klāt'' - 1.vieta

  • Anda un Līva ''Draudzības soliņš'' - 3.vieta

  • Elfa un Rebeka ''Kurš pirmais?'' - 4.vieta

KONCERTI - ​​

 

ĪPAŠIE NOTIKUMI - 

  • Supernova 2024 (atlase Eirovīzijai) - 5 dejotājas - Sabīne Grīsle, Adrija Bensone, Valērija Atmane, Linda Zirvīte, Emīlija Kolča kopā ar dziedātāju AVEI ieguva 8.vietu.

2024

bottom of page