top of page
Anchor 1
​Čempionāts Čehijā

Deju studija Benefice ir ieskrējusies pamatīgi! 😊  Brīdi, kad tika dota iespēja dejotājiem doties ārpus Latvijas sienām, mēs devāmies meklēt laimi uz citām zemēm, piedaloties dažādos lielos čempionātos. Tikko pabijām Čempionātā Sofijā, bet nespējām atteikt uzaicinājumam piedalīties WORLD DANCE 2021 CHAMPIONSHIP Liberecā no 08.12.-12.12. Čehijā.

 

Nesen izbaudījām sarežģīto lidošanas sistēmu Eiropā, tāpēc šoreiz izlēmām būt kreatīvāki -  sēsties pie stūres un braukt ar auto. Šoreiz stūrmaņa lomā bija mūsu vadītāja Annika un dejotājas Montas mamma Kristīne. Paldies par jautro 14 stundu turpceļu un atpakaļceļu! 😊

 

Konkursā satikām visdažādāko valstu pārstāvjus, kā, piemēram, šādas valstis – Čehija, Igaunija, Krievija, Polija, Lietuva, Baltkrievija u.c. Konkurss notiek 5 dienas.

Benefice šoreiz startēja izcili mazā sastāvā, ņemot vērā visdažādākos, sarežģītos epidemioloģiskos noteikumus TIEŠI LATVIJĀ. Kā rezultātā mūsu valsti un kolektīvu pārstāvēja divas meitenes no sākumskolas, divas meitenes no vidējā sastāva un divas meitenes no vecākā sastāva. Šoreiz konkurss mūs pārsteidza ar ārkārtīgi sirds silto sagaidīšanu, smaidiem, mierīgu atmosfēru un iespēju ilgu laiku atkārtot dejas uz deju laukuma, kā arī cilvēcisku attieksmi attiecībā uz epidemioloģiskajiem noteikumiem.

 

Ar lielu prieku startējām un ar vēl lielāku prieku sagaidījām apbalvošanu, kuru tiešām šīs dejotājas izbauda pirmo reizi pēc vairāku gadu pārtraukuma!

No sirds priecājamies par iegūtajiem rezultātiem –

  •  Solo – Agate Boitmane – 1. vieta (Indietes sirds)

  •  Solo – Elīna Ļubļinska – 2. vieta (Uzdrīksties)

  •  Solo – Adrija Bensone – 5. vieta (Iekšējais Tu)

  •  Solo – Monta Nonberga – 6. vieta (Stafete)

  •  Duets – Adrija Bensone un Elīna Ļubļinska – 1. vieta (Depresija)

  •  Duets – Agate Boitmane un Emīlija Vaicjanoka – 3. vieta (Lakstīgalas)

  •  Duets – Monta Nonberga un Ieva Blumfelde – 4. vieta (Odi)

 

Apsveicam! 🥳

 

Ļoti liels paldies mūsu kolektīva vecākiem, kuriem ir svarīgi, ka viņu bērni piedalās un pilnveidojas šajos braucienos! Paldies dejotājiem, kuri nenogurstoši arī brīvdienās nāca uz treniņiem un gatavojās šim notikumam! Paldies skolotājiem, kas nenogurstoši piedalījās deju gatavošanā un deju slīpēšanā!

Tiekamies jau tuvākajos konkursos (cerams, ka kādreiz arī Latvijā)! 🤞🏼 

bottom of page